Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5512
  • Euro 10.0853
  • GR ALTIN 495.39
  • ÇEYREK 813.19

İYİ Parti'ye katılım sürüyor!

İYİ Parti ailesi hızla büyüyor. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda üyelik kaydı için stant açtı. İki günde 100 kişinin üyelik kaydı alındı.

İYİ Parti'ye katılım sürüyor!
  • 17 Temmuz 2020, Cuma 19:29

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda üyelik kaydı için stant açtı.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte standın başında bekleyerek vatandaşlara İYİ Parti’nin çalışmalarını anlattı.

Vatandaşlar, parti yetkilileri ile görüşerek üyelik kayıtlarını gerçekleştirdi.

İYİ Partili Akan yaptığı açıklamada, “Partimiz kurulalı 2,5 yıl oldu. Bu süre zarfında önemli seçimlere girdik. Üye sağlama noktasında geç başladığımız yarışta şu an için 40 yıllık siyasi partilerin üye sayılarını geçmeyi başarmış bulunmaktayız. Ayda en az iki kez toplu üyelik törenleri düzenliyoruz. Sahada bulunan, çalışan, vatandaşlarla iç içe olan sadece İYİ Parti’dir. Üye sayımızı daha da yukarılara çıkarmak ve partimizi büyütmek adına iki gün sürecek olan üye standımızı açtık. Burada vatandaşlarımıza hem partimizin politikalarını anlatıyoruz, hem de üye kaydı alıyoruz. Standımızda iki günde 100’lü rakamlara çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık