Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 17.9564
  • Euro 18.3266
  • GR ALTIN 1032.0
  • ÇEYREK 1697.9

İYİ Partili Gökhan Tozoğlu: Millet bizi çağırıyor, biz milletimize hizmetkar olacağız

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, vatandaşların İYİ Parti'ye ilgisinin yoğun olduğunu belirterek, "Millet bizi çağırıyor, biz milletimize hizmetkar olacağız" dedi.

İYİ Partili Gökhan Tozoğlu: Millet bizi çağırıyor, biz milletimize hizmetkar olacağız
  • 23 Ağustos 2021, Pazartesi 23:49

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"Kıymetli hemşehrilerimiz;

Salı gününden başlamak üzere beş gün boyunca şehrimizin 26 ilçesinde milletvekilimiz Sn. Fahrettin Yokuş, il teşkilatımızın değerli yöneticileri, ilçe başkanlarımız ve ilçe yöneticilerimiz, belediye meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımızın katılımıyla çok verimli programlar icra ettik.

Belirlenen programlar çerçevesinde, ilçe merkezlerimizde esnaf ve STK ziyaretleri ile ilçelerimize bağlı eski köylerimiz, yeni mahallelerimizde halkımızla buluşma imkanına sahip olduk. Dertlerini dinledik. Sohbet ettik. Çözüm önerilerimizi paylaştık.

Vatandaşlarımızın İYİ Parti'yi yakından takip ettiğini gözlemledik. Genel başkanımız Sn. Meral Akşener'in yurt gezilerini izlediklerine şahit olduk.  Yükselen bir değer olarak partimizin ülkemizde kilit noktada bulunduğunu tekrar görme imkanına sahip olduk. Daha fazla çalışmamızı beklediklerini kendilerinden dinledik.

Bazı günler iki, bazı günler üç ve bazı günlerde de dört heyet olarak icra ettiğimiz programlarımızda aynı zamanda teşkilatımızın organizasyon kabiliyetine de tekraren şahitlik ettik.

İlerleyen günlerde kalan ilçelerimizin programları ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ve Eylül ayında daha kapsamlı programlar tertipleyeceğiz.

Bu vesile ile tekraren ifade ediyorum ki, millet bizi çağırıyor, biz milletimize hizmetkar olacağız."


yukarı çık