Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.7608
  • Euro 16.6575
  • GR ALTIN 924.08
  • ÇEYREK 1520.4

İYİ Partili Aytun Çıray'dan Erdoğan Bayraktar tepkisi!

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın 17/25 Aralık operasyonuna ilişkin açıklamalarını değerlendiren İYİ Partili Aytun Çıray, Bayraktar'ın ifadelerinin 'itiraf' olduğunu ve devamının geleceğini söyledi.

İYİ Partili Aytun Çıray'dan Erdoğan Bayraktar tepkisi!
  • 31 Ağustos 2021, Salı 16:52

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, 17/25 Aralık soruşturmasına ilişkin, "Dosyamda ne varsa, hem tapeler hem teknik takip doğrudur hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur" dedi.

Bayraktar’ın açıklamalarının ardından muhalefet söz konusu ifadelerin ‘itiraf’ olduğu ve devamının geleceği değerlendirmesinde bulundu.

Konuya ilişkin İYİ Partili Aytun Çıray Bayraktar’ın "Dosyamda ne varsa, hem tapeler hem teknik takip doğrudur hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur" açıklamasına ilişkin olarak, "Açıklama 17/25 Aralık hakkında bir suç duyurusu" değerlendirmesini yaptı.

Çıray Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Eski AKP'li Bakan Erdoğan Bayraktar'ın yaptığı açıklama 17/25 Aralık hakkında bir suç duyurusudur. Bu 'kötülük yönetimi'nin en taze itirafıdır. Bu itirafların sonu gelmeyecek, nihayetinde tüm müsebbib ve mümessillerini bir kara delik gibi içine çekecek" ifadesini kullandı.


yukarı çık