Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5661
  • Euro 10.1485
  • GR ALTIN 496.27
  • ÇEYREK 814.57

İYİ Partili Ateş 'Hamaset Yapmayı bırakın' dedi ve ekledi: Her seçim dönemi verdiğiniz sözler yerine getiriliyor mu?

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, geçtiğimiz günlerde AK Parti ve MHP İl Teşkilatları tarafından, Boğaziçi Üniversitesi önündeki olaylarda bir grubun “Katil Polis” ifadeleri kullanmasını protesto etmek ve polislere destek için düzenlenen ziyaretleri eleştirdi. Ateş, “ Kuru kuru askerimin ve polisimin yanındayım demekle olmuyor, siz iktidarsınız, söz verdiğini 3600 ek göstergeyi verin. Polislerimize vereceğiniz en güzel hediye bu” dedi.

İYİ Partili Ateş 'Hamaset Yapmayı bırakın' dedi ve ekledi: Her seçim dönemi verdiğiniz sözler yerine getiriliyor mu?
  • 11 Ocak 2021, Pazartesi 21:19

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, AK Parti Ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatları tarafından, geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Üniversitesi önündeki olaylarda bir grubun “Katil Polis” ifadeleri kullanmasını protesto etmek ve polislere destek için düzenlenen ziyaretleri eleştirdi.

Ak Parti ve MHP İl Teşkilatlarına eleştirilerini dile getiren Ateş, Cumhur İttifakı’nın iktidar olduğunu, yapılan bu eylemlerin muhalefet partilerinin görevi olduğunu söyledi.

Seçimden önce söz verilen ve memurların aylık ücretlerini, emekli olduktan sonraki maaşlarını ve emekli ikramiyelerini belirleyebilmek için gerekli olan 3600 ek göstergenin verilmesi gerektiğini belirten Ateş,  “Kuru kuru askerimin ve polisimin yanındayım demekle olmuyor, siz iktidarsınız söz verdiğini 3600 ek göstergeyi verin” dedi.

HAMASET YAPMAYIN SÖZ VERDİĞİNİZ 3600 EK GÖSTERGEYİ VERİN

Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen eylemde dile getirildiği iddia edilen ‘katil polis’ ifadesini kendilerinin de tasvip etmediğini belirten İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, Cumhur İttifakı’nın 3600 ek göstergeyi derhal meclise getirmeleri gerektiğini söyledi.

Yapılan bu protesto ve eylemlerin muhalefet partilerinin görevi olduğunu belirten Ateş,  “Bugünlerde iktidarın gücünü elinde bulunduran Cumhur İttifakı’nın yetkilileri açıklama yapıyor. Polisimizin yanınızdayız diye. İktidarın muktedirleri! Türk milleti dünya var olduğu sürece askerinin, kolluk kuvvetinin, emniyet güçlerinin yanında olmuştur. Bu vatanı bölmek isteyenlerin, Türk milletinin düşmanlarının her zaman karşısında olmuştur. Önemli olan bugün iktidarda bulunan partilerin çıkıp da polisimizin yanınızdayız askerimizin yanındayız demesi değil. Önemli olan o vatan evlatlarının, canları pahasına bu vatanı koruyan yiğitlerimizin isteklerini taleplerini yerine getirmektir. Şimdi ben soruyorum? Her seçim dönemi verdiğiniz sözler yerine getiriliyor mu? Askerimize polisimize söz verdiğiniz haklarının iyileştirilmesi olan 3600 ek göstergeyi veriyor musunuz? İşte onlara vereceğiniz en güzel hediye bu. Öyle hamasetle, havanda su dövmeyle bu işler olmuyor. Çıkın açıklama yapın kuru kuru askerimin yanındayım polisimin yanındayım, polisimin arkasındayım, demekle olmuyor.  Sizin yapacağınızı muhalefet partilerini yapması gerekirken, siz hamaset yapıyorsunuz. Siz iktidar ortağısınız, yönetim ve iktidar sizin elinizde istediğiniz her şeyi yapacak gücünüz var. Lütfen bulunduğunuz konumun gereğini yapın” dedi.  

gumuskoza.com.tr

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık