Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

İYİ Partili Ahmet Kamil Erozan'dan çarpıcı iddia: O bilgiler O bilgiler photoshoplu!

İYİ Parti Uluslararası İlişkiler Başkanı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Bakan Albayrak hakkında flaş bir iddia ortaya attı.

İYİ Partili Ahmet Kamil Erozan'dan çarpıcı iddia: O bilgiler O bilgiler photoshoplu!
  • 25 Mayıs 2020, Pazartesi 16:55

Erozan, Bakan Albayrak tarafından paylaşılan OECD rakamlarının eski olduğunu belirterek "Damat bey bir zahmet photoshop'ladığı bu istatistiklerin hangi yıla ait olduğunu da açıklayabilseydi" açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Uluslararası İlişkiler Başkanı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın dün paylaştığı OECD verileri paylaşarak, bilgilerin güncel veriler olmadığını savunan Erozan, "Damat bey bir zahmet photoshop'ladığı bu istatistiklerin hangi yıla ait olduğunu da açıklayabilseydi" ifadelerini kullandı.

Albayrak’ın paylaştığı verilerin 2016 yılına ait olduğunu belirten İYİ Partili Erozan, paylaşımında güncel verilere de yer verdi.

Kamil Erozan, “OECD istatistiklerinin kaynağı ulusaldır Türkiye açısından TUİK kaynaklıdır Uygulamada "kendin pişir kendin ye"dir yöntem Damat bey bir zahmet photoshop'ladığı bu istatistiklerin hangi yıla ait olduğunu da açıklayabilseydi Gerçek tablo ikincisidir Bu veriler 2016 yılına ait..!” dedi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık