Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.5152
  • Euro 11.0533
  • GR ALTIN 549.13
  • ÇEYREK 901.84

İYİ Parti'den Van'a ziyaret!

Van'ı ziyaret eden İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcıları Mümin İnan ve Mehmet Arslan, Van’ın ve esnafın sorunlarını çözmek için Ankara’da gündeme getireceklerini belirterek, partilerinin her geçen gün daha iyi yerlere geldiğini söyledi.

İYİ Parti'den Van'a ziyaret!
  • 12 Haziran 2021, Cumartesi 13:25

Mecliste dile getirilen Van sorunlarının gündem de kalması ve çözüm getirilebilmesi için söz veren teşkilat başkan yardımcıları, Van Halkının artık rahat nefes alabileceğini belirterek, esnafın, vatandaşın sorunları, sıkıntıları hakkında çözüm önerilerini sundu.

Teşkilat Başkan Yardımcıları Mümin İnan ve Mehmet Arslan, il yönetimi, Erciş ve Çaldıran ilçelerini ziyaret ederek olası bir seçim için gerekli bilgi paylaşımlarında bulundular.

"GÜZEL VAN'IMIZ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA HAZIRIZ"

Teşkilat Başkan Yardımcıları Mehmet Arslan ve Mümin İnan,  “Bizim için önemli olan Türkiye'miz deki illerin ve ilçelerin sorunlarını çözüme kavuşturmak, hem illerimize yatırım gelmesini sağlamak, hem de bir kişi bile olsa vatandaşlarımızın sorunlarını çözüp derman olabilmektir. Bizlerin gayesi Van’ımızın hak ettiği yatırımlardan mahrum kalmamasıdır. Güzel Van’ımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Güçlerimizi birleştirmeli, dayanışma içerisinde olmalıyız” ifadelerini kullandılar.

vansesigazetesi.com


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık