Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.6153
  • Euro 11.2377
  • GR ALTIN 554.27
  • ÇEYREK 909.32

İYİ Parti'den Mardin ziyareti; Vatandaşın derdini dinleyen yok!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu, gittikleri her yerde Türkiye'nin müşterek problemlerine karşı müşterek çözümler üretebilmek adına gayret sarf ettiklerini belirterek, Vatandaşlarımız sanki örs ile çekiç sıkıştırılmış demir gibi dövülüyor.”dedi

İYİ Parti'den Mardin ziyareti; Vatandaşın derdini dinleyen yok!
  • 25 Şubat 2021, Perşembe 0:31

İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, beraberinde İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Salim Ensarioğlu ve bazı genel kurul üyeleri ile partisinin Mardin İl Başkanlığını ziyaret etti.

İYİ PARTİ'YE YENİ KATILIMLAR

Mardin’de ve ilçelerde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İYİ parti heyeti daha sonra il başkanlık binasında partiye yeni katılanlara parti rozeti taktı.

VATANDAŞLARIMIZ SANKİ ÖRS İLE ÇEKİÇ SIKIŞTIRILMIŞ DEMİR GİBİ DÖVÜLÜYOR!

İl Başkanı Süleyman Akar ve partililer ile görüşen Dervişoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün Mardin programını tamamladıklarını yarın Batman bir sonraki gün ise Diyarbakır'da ziyaretlerde bulunacaklarını söyledi.

 Gittiğimiz her yerde Türkiye'nin müşterek problemlerine karşı müşterek çözümler üretebilmek adına gayret sarf ettiklerini belirten Dervişoğlu, ”Türkiye'nin batısındaki problem neyse güney doğusundaki problem aynı olduğunu gördük.. Ekonomik sıkıntıların ve adalet arayışlarının fevkinde bölgemizde bir de DEDAŞ probleminin olduğuna şahitlik ettik. Türkiye Büyük Millet Meclisinde grubu bulunan parti olarak, bu problemin çözme noktasında elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğiz. Vatandaşlarımız sanki örs ile çekiç sıkıştırılmış demir gibi dövülüyor. Bir tarafta iktidar, diğer tarafta bahse konu olan diğer parti tarafından (HDP). İYİ Parti, Türkiye’nin karşı karşıya bulunduğu sıkıntıları aşmak noktasıyla milletiyle birlikte hareket ederek bir üçüncü yolu temsil ediyor. “dedi

VATANDAŞ DERTLİ DİNLEYEN YOK

Genel Sekreter Uğur Poyraz da partilerinin gücünü milletten aldığını ve önemli bir siyasi duruş gösterdiğini kaydetti.

Bundan sonra Güneydoğu bölgesinde çok daha aktif çok daha görünür olacaklarını söyleyen Poyraz, “Amacımız burada siyasi propaganda değil. Buradaki amacımız öncelikle vatandaşımızın, esnafımızın, işçimizin ve çiftçimizin dertlerini dinleyebilmek. Dinlediğimiz dertleri en yüksek tondan iktidara haykıra bilmek. İktidar bunu duyar, duymaz. Bu iktidarın değerlendirmesi ve onun sonuçlarına katlanacağı bir tavırdır. Ama İYİ Parti her daim milletten aldığı gücü ve milletin ihtiyaçlarını kamuoyunda hiçbir çekincesi olmadan hiçbir sansüre mahal vermeden en yüksek tonda dile getirecektir.” ifadelerini kullandı.

"SALGINA RAĞMEN ESNAF ZİYARETİ YAPTIK"

İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Salim Ensarioğlu da Türkiye'de ilk defa genel başkanlarının salgına rağmen esnaf gezisi yaptığını, diğer siyasi partilerin de kendilerini taklit ettiğini ifade etti.

Bölge halkı maalesef 20 yıldır iki parti (AK Parti-HDP) arasında sıkıştırılmış.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar ise “Bugün Kızıltepe’de esnaf ziyareti gerçekleştirdik. Ekonomik darboğazdan dolayı adeta can çekişiyor. Aynı soruna Organize Sanayi Bölgesinde de gördük. Özellikle Kızıltepe ve Derik’te geçimini tarımla sağlayan vatandaşlarımızın DEDAŞ’tan mustarip olduklarını daha önce de biliyorduk. Bu sorunu daha önce Enerji Bakanlığına cevaplaması için soru önergesini vermiştik, ancak önergelerimize arzu ettiğimiz şekilde cevap verilemedi. Bölge halkı maalesef 20 yıldır iki parti (AK Parti-HDP) arasında sıkıştırılmış. Biz İYİ Parti olarak, 3’üncü bir alternatif bir kapı açma adına seçmenin kendisinin veli nimet olduğunu hatırlasın.” diye konuştu

mardinhaber.com.tr

 

HABERE AİT RESİMLER


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık