Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

İYİ Parti'den bin aileye yardım!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında İYİ Parti tarafından başlatılan destek kampanyası ile bin aileye gıda kolisi yardımı yapıldı.

İYİ Parti'den bin aileye yardım!
  • 16 Nisan 2020, Perşembe 9:22

Çin’in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve ülkemize de sıçrayan yeni tip (kovid-19) salgını ardından vatandaşlar, koronavirüs ile mücadele kapsamında ‘evde kal’ çağrısına uyarak gönüllü karantina ilan etti. İYİ Parti İl Başkanlığı bu zor zamanlarda vatandaşlara destek olmak amacıyla İYİ Parti tarafından başlatılan kampanyaya katılarak bin aileye gıda ve erzak kolisi yardımı yaptı.

Haberlisin'de yer alan habere göre; Konu ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan şu ifadelere yer verdi; “Bütün dünyayı etkisi altına alan, ülkemizde de zor günler yaşamamıza sebep olan koronavirüs, sosyal yardımlaşmanın önemini hepimize bir kez daha hatırlattı. Virüs ile mücadelede hem devletimiz hem de özel sektör ve sivil toplum kuruluşları, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzatarak, sıkıntıları bir nebze dindirebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

TEŞKİLATIMIZ ÖRNEK OLACAK TAVIR SERGİLEDİ

Biz de İyi Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak, herhangi bir belediye veya kuruluştan yardım talep etmeden sadece teşkilat mensuplarımızın katkılarıyla oluşturduğumuz kampanya sayesinde ilk etapta bin ailemize gıda kolisi ulaştırdık. İl ve İlçe teşkilatlarımızda görevli yöneticilerimiz ve üyelerimiz, yaptıkları bu yardımlarla milli dayanışmaya katkı sağlamış ve toplumdaki yardımlaşma kültürüne örnek olacak bir tavır sergilemişlerdir. Önümüzdeki günlerde ekonomik açıdan çok daha sıkıntılı günler yaşayacağımızı da hesaba katarak, bu yardımlaşma kültürünün çoğalarak artmasını, kimsenin komşusu aç iken tok yatmaması gerektiğini ve bu olağanüstü günlerin siyasete alet edilmeden birlik ve beraberlik içinde atlatılmasının en büyük arzumuz olduğunu değerli kamuoyuna bir kez daha hatırlatır, yüce Allah'tan bizleri sağlık ve refah içinde yaşayabileceğimiz günlere ulaştırmasını niyaz ederiz.”


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık