Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2209
  • Euro 10.7615
  • GR ALTIN 529.17
  • ÇEYREK 868.27

İYİ Parti'de kongre sonuçları!

İYİ Parti'de Kongre heyacanı devam ediyor...

İYİ Parti'de kongre sonuçları!
  • 05 Temmuz 2020, Pazar 22:10

İYİ Parti kongrelerini sürdürüyor.

Hafta sonu gerçekleşen kongreler şölen havasında geçti. İşte İl il kongre sonuçları...

DÜZCE

İYİ Parti yeniden Yunus Özay Er ile yola devam dedi. Yapılan 2. olağan kongrede tek liste seçimlere giden Yunus Özay Er, yeniden İYİ Parti Düzce İl Başkanı oldu.

EDİRNE

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi bugün (5 Temmuz 2020 Pazar) Edirne’de gerçekleştirildi.

Yeniden aday olan Ekrem Demir başkanlığında gidilen kongrede 600 delege oy kullandı. Divan Başkanlığını Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar‘ın yaptığı ve saat 11:00’de başlayan kongrede, Demir ve ekibi güven tazeledi.

ÇORUM

İYİ Parti’de 2. Olağan Kongre’ye tek liste ile giren Bekir Özsaçmacı güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçildi.

ESKİŞEHİR

İYİ Parti 2. Olağan Kongresi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Mehmet Ektaş yeniden seçilerek, güven tazeledi.

DENİZLİ

İYİ Parti 2. Olağan İl Kongresi sona erdi. İki Başkan Adayı Hasan Akgün ve Raziye Akışık’ın yarıştığı kongre akşam saatlerinde sona erdi. Delegelerin yoğun katılım gösterdiği kongrede İl Başkanı Raziye Akışık seçildi. Raziye Akışık 267 oyla Başkan seçilirken Hasan Akgün 251 oy aldı. 518 geçerli oyun kullanıldığı seçimde yeni İl Başkanı Raziye Akışık oldu.

NEVŞEHİR

İYİ Parti Nevşehir 2. Olağan İl Kongresi yapıldı. İl Kongresinde üç aday içerisinden kazanan Ömer Ay ve beraberindeki liste oldu.

Ömer Ay 164, Caner Demir 73, Serkan Canpolat ise 49 oy aldı.

RİZE

İYİ Parti Rize 2. Olağan Kongresinde mevcut başkan Av. Ayşegül Özyanık, 248 oy alarak yeniden başkan seçildi. Diğer aday Av. Kürşat Hacısüleymanoğlu ise 229 oy aldı.

TOKAT

Dün yapılan ve kongre divan başkanlığını İYİ Parti GİK Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan'ın yaptığı il kongresinde mevcut İl Başkanı Ömer Sağol yeniden seçilerek güven tazeledi.

BURDUR

İYİ Parti Olağan Genel Kurulu İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, ilçe başkanları ve partililerin katılımıyla Uzay Çatı’da yapıldı. İYİ Parti il başkanlığına yeniden Faruk Erkan seçildi.

ÇANKIRI

Bugün yapılan İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığına Aydın Akbaş seçilerek görevi Bora Kanat'tan devraldı. Kongre divan başkanlığını İYİ Parti Ankara Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Oral, yardımcılığını Avukat Kadriye Ünler'in yürüttüğü kongrede tek aday olarak girilen seçimlerde İl Başkanı seçilen Aydın Akbaş, İYİ Parti'nin kapısının ve gönlünün tüm Çankırılı hemşehrilerine açık olduğunu belirtti, birlik ve beraberlik mesajı verdi, görevi devraldığı Bora Kanat ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

 

Etiketler: iyi parti

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık