Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5366
  • Euro 10.1002
  • GR ALTIN 493.83
  • ÇEYREK 802.86

İYİ Parti Konya'dan Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a tepki

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a tepki gösterdi.

İYİ Parti Konya'dan Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a tepki
  • 01 Mayıs 2021, Cumartesi 21:17

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu yaptığı açıklamada, "Altay Bizim sayafemizde şeffaf ve hesap verebilir belediyeciliği öğrenecek!" dedi.

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Altay, esnafa ve vatandaşa destek çağrımızdan sonra kapanma döneminde vatandaşlarımıza 50 milyon TL yardım yapacaklarını ilan etmiş. Umarız bu 50 milyon TL daha önce dağıtıldığı belirtilen ancak kimsenin nasiplenemediği 150 milyon gibi olmaz. Takipçisi olacağız.

Yapılacak olan ilk büyükşehir belediye meclis toplantısında meclis üyelerimiz marifetiyle geçtiğimiz yıl dağıtıldığı belirtilen 150 milyon TL'nin hangi esnaf grubuna, hangi esaslara göre ve hangi miktarda dağıtıldığını soracağız. Alacağımız cevabı hemşehrilerimizle paylaşacağız.

Yine bu toplantıda, büyükşehir bünyesinde başkan da dahil olmak üzere hangi pozisyonda olursa olsun, şirket- kooperatif yöneticiliği, müdürlüğü vs. ad altında birden fazla maaş alan kişi  sayısı ile elde ettikleri gelir miktarını soracağız. Alacağımız cevabı paylaşacağız.

Sonuç olarak Konya Büyükşehir Belediyesi başkanı Sn. Uğur İbrahim Altay başta olmak üzere tüm yöneticilerini bugüne kadar hiç alışık olmadıkları şekilde açık, şeffaf ve hesap verebilir bir anlayış ile çalışmaya zorlayacağız. Zor olsa da alışacaklar. Şehrimiz için en hayırlısı bu.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık