Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5312
  • Euro 10.0979
  • GR ALTIN 493.91
  • ÇEYREK 802.86

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu: 6 Milyon TL'nin akıbeti açıklanmalıdır!

Konya Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Ali Osman Karamercan, Konya Valiliği'nin belediyeye esnafa vermesi için verdiği paranın kendilerine verilmediği söylemesi gündeme bomba gibi düştü. İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu konuya ilişkin açıklamada bulunarak, "6 Milyon TL'nin akıbeti açıklanmalıdır" dedi.

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu: 6 Milyon TL'nin akıbeti açıklanmalıdır!
  • 18 Nisan 2021, Pazar 1:27

Gökhan Tozoğlu'nun açıklaması şu şekilde;

Esnafa destek verilmesi için Konya Valiliği tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi'ne aktarıldığı Lokantacılar Odası Başkanı tarafından dile getirilen 6 milyon TL ne olmuştur? Konya Büyükşehir Belediyesi bu kaynağı nereye harcamıştır? Eğer sürecin en mağdurları olan lokantacı esnafı bu destekten yararlanamamışsa bu destek kimlere aktarılmıştır? Yakın zamanda billboardlara verilen reklamların parası bu kaynaktan mı harcanmıştır?

Bu sorular elbette ki milletimiz ve esnafımız adına yönelttiğimiz sorulardır. Cevap alabilir miyiz? Zannetmiyorum. Çünkü Konya Büyükşehir Belediyesi'ni idare edenlerin şeffaflık ve hesap verebilirlik gibi bir anlayışları yok.

Konya Büyükşehir Belediyesi'ni idare edenlerin gündemi uzun bir süredir basına, medyaya ayar vermek, eleştirel haberlere tahammül göstermemek ve eleştirel haber yapan gazete ve televizyonlara reklam kesmek suretiyle yaptırım uygulamak şeklinde kendini gösteriyor. Yani gündemlerinde Konyalı yok, esnaf yok. Varsa yoksa mutlu azınlığın saadetini sürdürmesi var. Her durumda hakkı haykırmaya devam edeceğiz.

Konya'da belediyeyle ilgili bomba iddia! Konya'da belediyeyle ilgili bomba iddia!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık