Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5586
  • Euro 10.1586
  • GR ALTIN 497.98
  • ÇEYREK 817.36

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Disiplin Kurulu'na sevk edildi

İYİ Parti Milletvekili Ümit Özdağ, partiye ve İstanbul İl başkanına yönelik açıklama ve ithamları nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Disiplin Kurulu'na sevk edildi
  • 29 Ekim 2020, Perşembe 17:57

Genel Sekreter Uğur Poyraz yaptığı açıklamada, "İl Başkanlarımız ve 108 İlçe Başkanımız, 'Disiplin sürecinin' başlatılması yönünde talepte bulunmuştur. Genel Sekreterliğimize yapılan başvurular, bugün Genel Başkanımıza iletilmiş, Genel Başkanımız da, başvuru ve talepleri değerlendirerek, Ümit Özdağ’ın Disiplin Kurulu’na sevkine karar vermiştir" dedi.

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

"Kamuoyunun bilgisine;İYİ Parti İstanbul Milletvekili Sayın Ümit Özdağ’ın, partimiz ve İstanbul İl Başkanımız ile ilgili açıklama ve ithamları, kamuoyunun malumudur.Gelişmeler üzerine, İl Başkanlarımız ve 108 İlçe Başkanımız, 'Disiplin sürecinin' başlatılması yönünde talepte bulunmuştur.Genel Sekreterliğimize yapılan başvurular, bugün Sayın Genel Başkanımıza iletilmiş, Sayın Genel Başkanımız da, başvuru ve talepleri değerlendirerek, Sayın Ümit Özdağ’ın Disiplin Kurulu’na sevkine karar vermiştir. Milletimizin bilgisine saygı ile sunarız."

İYİ Parti'de 81 il başkanı, Ümit Özdağ'ın ihracı için dilekçe verdi İYİ Parti'de 81 il başkanı, Ümit Özdağ'ın ihracı için dilekçe verdi


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık