Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5729
  • Euro 10.1396
  • GR ALTIN 496.74
  • ÇEYREK 814.93

İYİ Parti, ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldürdü

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, 2 yaşındaki çocukları için yardım isteyen aileyi ziyaret ederek, ailenin acil ihtiyaçlarını karşıladı.

İYİ Parti, ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldürdü
  • 22 Nisan 2020, Çarşamba 18:50

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı, sosyal sorumluluk projeleriyle örnek olmaya devam ediyor. Projeleriyle gönülleri fetheden İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı, bir ailenin daha yüzünü güldürdü.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zafer İksir ile birlikte 2 yaşındaki çocukları için yardım isteyen aileyi ziyaret ederek, ailenin taleplerini karşıladı. Aile, İYİ Parti'ye teşekkür etti.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Ramazan ayı süresince ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyledi. Eryılmaz, "Ülke olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu zorlu süreci hep birlikte, el ele aşacağız. Önümüzde Ramazan ayı var. 'Ramazan birlikte güzel' diyerek, bayrama kadar Manisa'mızda 17 ilçe başkanlığımız ile birlikte yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız. Bu kapsamda çalışmalarımızı tamamladık. İYİ'lik bulaşıcıdır, paylaştıkça büyür. Bunun için çalışıyoruz. Tüm teşkilatıma ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum." diye konuştu.

 

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık