Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.548
  • Euro 11.1005
  • GR ALTIN 549.05
  • ÇEYREK 901.18

İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar'dan iddialı sözler!

Erzurum İyi Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar ile yaptığımız görüşmede Cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçimler ile ilgili iddialı sözler söyledi.

İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar'dan iddialı sözler!
  • 05 Temmuz 2021, Pazartesi 0:03

Erzurum İYİ Parti’ye İl Başkanı olduktan sonra önemli bir ivme kazandıran İş İnsanı ve Erzurum İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar ve ekibi ilçe ziyaretleri, esnaf ve halkla olan buluşmalarıyla dolu dizgin çalışmaya devam ediyor.

İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Genel Seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

“ARZU ETTİĞİM TÜRKİYE…”

Başkan Melih Kırkpınar, “İnsanların bir kaygı gütmeden, düşüncelerini korkmadan açıklayabildikleri bir Türkiye istiyorum! İnsanların özgürce konuşmaya hakkı olduğu bir Türkiye istiyorum! Cumhurbaşkanının tarafsız olduğu bir Türkiye istiyorum! Mevzu bahis Türkiye’nin geleceği ile ilgili projeler olduğunda İktidarın Muhalefetin de önerilerine açık olduğu, birlik ve beraberliğin siyasette de yaşanabildiğini Milletine ve Dünyaya gösteren bir Türkiye istiyorum! İnsanların ekonomik ve gelecek kaygıları olmadan huzur ve barışla yaşayabildiği bir Türkiye istiyorum! Yanlışlık kendi içinde bile yaşanıyor olsa, yanlışa yanlış doğruya doğru diyebilen iktidarın olduğu bir Türkiye istiyorum! İyi Parti olarak biz böyle bir Türkiye olabilmek için her birimimizle canla başla çalışıyor ve her zaman çalışmaya da devam edeceğiz. Amacımız müreffeh bir Türkiye olmak için çalışmaktır. Bu en büyük projedir!

“AK PARTİ DİYE BİR PARTİ KALMAYACAK!”

Ak Parti diye bir parti kalmayacağının altını çizen Erzurum İyi Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar iddialı sözler söyledi.

Başkan Kırkpınar, “Belki birçok kişinin duyunca inanamayacağı, nasıl olur? Diye şaşkınlıklarını gizleyemeyeceği bir şey söylemek istiyorum. O da; Şuan itibariyle bizim oy oranımız Ak Parti’nin yüzde 1,5-2 oranında üstündedir. Seçimlerden sonra Ak Parti diye bir parti kalmayacaktır. Onların durumu Anavatan Partisinden bile daha kötü olacaktır."

“CUMHURBAŞKANI SAYIN ERDOĞAN BU SEÇİMLERDE ADAY OLMAYACAK!”

Benim kendi görüşüm şudur ki, Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan 2023 yılında ki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olmayacak! Ve Sayın Erdoğan “Ben Cumhurbaşkanı adayı değilim” derse de şaşırmayın! Ama umarım ki aday olur ve bizim adayımızın karşısına çıkar. Bunu gerçekten canı gönülden istiyorum. Neden bunu istiyorum? Çünkü Sayın Erdoğan, hayatında almadığı bir yenilgiyi yaşayacak.
Video bulunamadı.

haberdeşifre


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık