Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.52
  • Euro 10.2977
  • GR ALTIN 507.17
  • ÇEYREK 832.83

İşte Çin'in virüsü yaydığı görüntüler

Çinli kadın doktora ait olduğıu iddia edilen görüntüler şok etkisi yarattı. Metroda koronavirüsü yaydığı iddia ediliyor...

İşte Çin'in virüsü yaydığı görüntüler
  • 26 Nisan 2020, Pazar 21:45

Washington Post’un haberine göre bir grup hacker, aralarında Dünya Sağlık Örgütü, ABD Sağlık Enstitüsü ve Bill Gates’in sahibi olduğu Bill & Melinda Vakfı’nın da yer aldığı çok sayıda kuruma ait binlerce mail hesabını ele geçirdi. 

O maillerden birisinde bu görüntü çıktı. Ancak bunun gerçek mi yoksa ortalığı karıştırmak için mi yapıldı belli değil.

Ayrıca bu da mı bir komplo teorisi o da belli değil.Ancak bu görüntü bugünün en çok konuşulan konusu oldu..

Dünyayı bir korku bulutu gibi kaplayan Koronavirüsün nasıl yayıldığı konusunda çeşitli iddialar ortaya atılırken son gelen bilgiler büyük bir şüphe uyandırdı.

Dünya Sağlık Örgütü, Gates Vakfı ve ABD Sağlık Bakanlığı’na ait 25 bin e-posta adresinin hacklenmesi sonrası ortaya çıkan e-postalar Kovid-19’un, Vuhan’daki laboratuvardan kasıtlı yayıldığı iddialarını tekrar gündeme taşıdı.

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 200 bini geçti.

Kovid-19 görülen ülke ve bölgelerdeki vakalara ilişkin verilerin derlendiği “Worldometer” internet sitesine göre, dünya genelinde Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 200 bin 400, vaka sayısı ise 2 milyon 867 bin 574’e ulaştı.

E-POSTALAR ORTAYA ÇIKARDI!

Dünya Sağlık Örgütü, Gates Vakfı ve ABD Sağlık Bakanlığı’na (NIH) ait 25 bin e-posta adresinin hacklenmesi sonrası ortaya çıkan e-postalar Kovid-19’un, Vuhan’daki laboratuvardan kasıtlı yayıldığı iddialarını tekrar gündeme taşıdı.

Belgelerden birinde tartışmalı laboratuvarda çalışan Dr.Zhengli Shi’ye ait olduğu iddia edilen görüntüler bulunuyor.19 Ekim 2019 tarihli görüntülerde, Shi’nin Vuhan Ulusal Biyogüvenlik Laboratuvarı’na doğru yol alırken bir su ürünleri pazarına uğrayarak, elindeki bir poşet buzu havalandırma mazgalına boşalttığı görülüyor.

MAZGALA BOŞALTIYOR

Shi’nin uğradığı pazarın, dünyanın en büyük yüksek hızlı tren hattı ile aynı konumda yer aldığı, havalandırmanın her gün yüzlerce kişinin kullandığı bu hattı da doğrudan etkilediği belirtiliyor.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık