Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.4963
  • Euro 11.0692
  • GR ALTIN 548.14
  • ÇEYREK 899.29

İstanbul'da yürek yakan kare!

Korona virüs salgınıyla birlikte ekonomik gidişat olumsuz yönde etkilenirken birçok vatandaşın hayatı daha da zorlaştı. Soğuk havaların etkisini sürdürdüğü İstanbul’da çekilen bir görüntüde simit aracında uyuyan bir kişinin görüntüsü gerçek Türkiye’nin içler acısı durumunu gözler önüne serdi.

İstanbul'da yürek yakan kare!
  • 20 Şubat 2021, Cumartesi 22:44

Herkes kendi evlerinde sokağa çıkama yasağının uygulanmasıyla birlikte televizyon karşısında sıcak evinde sıcacık çaylarını yudumlarken, İstanbul’da çekilen bir görüntü yürekleri dağladı.

Milyonlarca kişi kendi sıcak evinde yaşarken, ekonomik şartlar nedeniyle sokakta kaldırım taşlarının üzerinde hayatı eve sığdıramayan vatandaşlarımızın durumu içleri sızlatıyor.

Yoksulluk Türkiye’de sorun olmaktan çıktı söylemine karşın İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde çekilen görüntü insanlığın ayıbını bir kez daha gözler önüne serdi

Bayrampaşa Maltepe metrobüs çıkışı çekilen görüntülerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) ait olan ve elektrik direğine bağlı olan simit aracında uyuyakalan vatandaşın görüntüsü bir Türkiye gerçeğini daha gözler önüne serdi.

İşte o fotoğraf:


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık