Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6211
  • Euro 10.1248
  • GR ALTIN 492.45
  • ÇEYREK 808.01

İşsiz gençten AKP'ye tepki: Kokainci arkadaşın kalifikasyonu var mıydı?

Türkiye'de işsizlik derinleşmeye devam ederken özellikle eğitimli sınıftan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'a sert tepkiler geliyor...

İşsiz gençten AKP'ye tepki: Kokainci arkadaşın kalifikasyonu var mıydı?
  • 20 Nisan 2021, Salı 14:48

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'a Türkiye'deki işsizlik ve yaşanan büyük ekonomik kriz nedeniyle tepkiler gelmeye devam ediyor.

Erdoğan, katıldığı bir programda üniversite mezunlarının işsizliğinden yakınan gence "Kalite, kalifikasyon noktasında kendini ispatlıyorsa bir genç, iş bulur" ifadelerini kullanması sonrasında kokain içerken görüntüleri ortaya çıkan AKP Genel Merkez çalışanı Kürşat Ayvatoğlu üzerinden tepkiler geliyor.

"KOKAİNCİ AYVATOĞLU'NUN KALİTESİ VE KALİFİKASYONU VAR MIYDI?"

İstanbul Üniversitesi mezunu A.A, lise mezunu bile olmayan kokain çekerken görüntüleri ortaya çıkan AKP Genel Merkez çalışan Kürşat Ayvatoğlu'nun genç yaşta araba koleksiyonuna sahip olması ve banka hesaplarında ise devasa paralarının olması üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki gösterdi.

Adının açıklanmasını istemeyen üniversiteli genç A.A, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "AKP Genel Merkez çalışanı kokainci Kürşat Ayvatoğlu hangi kalifikasyon ve kaliteyi ispatladı da genç yaşında büyük bir servete sahip oldu?" tepkisini şeklindeki soruyla ifade etti.

Milligazete

Kürşat Ayvatoğlu'nun yanında çalıştığı AKP'li eski Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş'tan açıklama! Kürşat Ayvatoğlu'nun yanında çalıştığı AKP'li eski Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş'tan açıklama!

Pudra şekeriymiş!.. Pudra şekeriymiş!..


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık