Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5661
  • Euro 10.1485
  • GR ALTIN 496.27
  • ÇEYREK 814.57

İsmail Saymaz'dan Doğu Perinçek'e: PKK'yı dağda ziyaret eden adamdan Milliyetçilik öğrenmeyiz!

CNN Türk canlı yayınında Doğu Perinçek'e sert yanıt veren İsmail Saymaz'ın "Milliyetçiliği dağda PKK'yı ziyaret etmiş Perinçek'ten mi öğreneceğiz" sözleri gündem oldu

İsmail Saymaz'dan Doğu Perinçek'e: PKK'yı dağda ziyaret eden adamdan Milliyetçilik öğrenmeyiz!
  • 25 Şubat 2020, Salı 12:09

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunup yönettiği Tarafsız Bölge programına gazeteci İsmail Saymaz ile Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in tartışması damga vurdu.

Perinçek'in Saymaz'ı FETÖ'ye kol kanat germekle suçlaması üzerine stüdyoda tansiyon bir anda yükseldi. Saymaz, Perinçek'e Kandil ziyaretini hatırlattı.

"MİLLİYETÇİLİĞİ DOĞU PERİNÇEK Mİ ÖĞRETECEK BİZE!"

FETÖ suçlamasına sert sözlerle cevap veren İsmail Saymaz, "Böyle mi olacak bu işler, Türkiye’de milyonlarca insanı terörist ilan ederek mi olacak bu işler ve bunu da, dağda PKK’yı ziyaret etmiş, Doğu Perinçek’ten mi öğreneceğiz biz? Ancak PKK'dan nasıl gül alınır Doğu Perinçek'ten bunu öğrenebiliriz. Doğu Perinçek'ten bize milliyetçilik dersi mi gelecekmiş? Yarın Çin PKK ile barışsın, öbür gün dağdasınız Doğu Bey” şeklinde cevap verdi.

PERİNÇEK: "BIRAK BUNLARI"

Doğu Perinçek ise bu sözler üzerine Saymaz'a, "Bırak bunları. Amerika'nın hedef aldığı parti Vatan Partisi. PKK'nın bir numaralı hedef aldığı parti Vatan Partisi. Siz belediyeler içindeki PKK'lıları, HDP'lileri, FETÖ'cüleri korumak için ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Bugünü konuşalım" şeklinde cevap verdi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık