Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5512
  • Euro 10.0853
  • GR ALTIN 495.39
  • ÇEYREK 813.19

İsmail Saymaz'dan Berat Albayrak'ın istifasına ilişkin çarpıcı iddia!

Gazeteci İsmail Saymaz, AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifasını sosyal medyadan öğrendiğini söyledi. Saymaz, "Bu, bizim devlet tarihimizde bir ilk" yorumunu yaptı.

İsmail Saymaz'dan Berat Albayrak'ın istifasına ilişkin çarpıcı iddia!
  • 18 Kasım 2020, Çarşamba 15:00

Gazeteci İsmail Saymaz, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifasını sosyal medyadan öğrendiğini söyledi.

İsmail Saymaz, Halk TV'deki Gürkan Hacır ile Şimdiki Zaman Siyaset programında Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifasını değerlendirdi.

Saymaz, Albayrak'ın istifasını Erdoğan'ın da sosyal medyadan gördüğünü söyleyerek, "Bu, bizim devlet tarihimizde bir ilk. Bazılarımız istifayı Cumhurbaşkanı'ndan önce gördü" dedi.

Saymaz şu ifadeleri kullandı: "Berat Albayrak 2 gün Antalya’dan İstanbul’a geldi. Tarifeli uçakla gelmiş. Bunu çeşitli yerlerden teyit ettim. Süleyman Soylu önce istifasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bildirmişti. Bildiğim kadarıyla metni de göndermişti. En son da bunu sosyal medyada paylaşmışttı. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından öğrendiğime göre Cumhurbaşkanı da Berat Albayrak’ın istifasını sosyal medyadan görmüş."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık