Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.9512
  • Euro 16.7727
  • GR ALTIN 930.85
  • ÇEYREK 1531.6

İsmail Saymaz ile Ersan Şen arasında gergin anlar: İçişleri Bakanı'na da böyle sorsaydın!

Halk TV ekranlarında suç örgütü lideri olduğu gerekçesi ile hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in iddialarını tartışan ceza hukukçusu Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz gergin anlar yaşadı.

İsmail Saymaz ile Ersan Şen arasında gergin anlar: İçişleri Bakanı'na da böyle sorsaydın!
  • 06 Haziran 2021, Pazar 14:21

Sedat Peker'in çektiği videoları yorumlayan ceza hukukçusu Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz arasında tartışma yaşandı.

Şen, kendisine yöneltilen sorular karşısında "Keşke sayın İçişleri Bakanı'na da böyle sorsaydın..." dedi.

Peker'in yaptığı açıklamaları 'ciddiyetten belki de dayanaktan yoksun' olarak tanımlayan Şen, "Araştırılması lazım ama artık yeter. Bu iş zarar veriyor. Devletin güvenilirliğine zarar veriyor" diyerek durdurulması gerektiğini belirtti.

 Şen'in konuşması sırasında araya giren Saymaz, "Bir şey diyeceğim. Hocam izninizle cevap hakkınızı toplu kullanın" dedi.

"İÇİŞLERİ BAKANI'NA DA BÖYLE SORSAYDIN" 

Konuşması bölünen Şen, Saymaz'ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı programda az söz almasına atıfta bulunarak  "Keşke sayın İçişleri Bakanı'na da böyle sorsaydın..." ifadesini kullandı.

Saymaz ise burada tartışmacı, orada ise soru sormak için bulunduğunu kaydederek "Orada da sıkıştırdım" diye konuştu.

"ZATEN HIRSIM VAR..."

Tartışmanın ardından Peker'in iddialarının konuşulmaya devam edildiği programda söz alan Şen'e takılmadan geçmeyen Saymaz "Müdahale edebilirim. Süleyman Soylu'ya yapamadığımı size yaparım. Zaten hırsım var sizden çıkarırım" diyerek güldü.

Kaynak: Günboyu

yukarı çık