Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

İmralı canisinin kardeşi Osman Öcalan: Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerimiz oldu!

PKK ele başı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan, Cumhurbaşkanlığı ile görüşme ve temaslarının olduğunu söyledi.

İmralı canisinin kardeşi Osman Öcalan: Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerimiz oldu!
  • 24 Ocak 2021, Pazar 16:57

Osman Öcalan yine gündemde. İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinden önce TRT'ye çıkarak HDP'lilerin oylarını İmamoğlu'na verilmemesi imasında bulunan Öcalan o dönem kırmızı bültenle aranıyordu.

Aykırı'nın haberine göre; Kırmızı bültenle aranan bir şahsın, devlet televizyonuna çıkarılması kamuoyunun tepkisini çekmiş, konuyla ilgili çok sayıda soru önergesi verilmişti.

CUMHURBŞKANLIĞI İLE GÖRÜŞÜYORUZ

Osman Öcalan siyasi faaliyetlerine devam ediyor. Yaklaşık 1 hafta önce PKK'ya yakınlığıyla bilinen bir internet sitesinin canlı yayın konuğu olan Öcalan önemli iddialarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı ile görüştüklerini belirten Öcalan "Görüşme ve konuşmalarımız oldu. Gelişmeler oldukça temaslarımız oldu." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı'ndan görüştüğü danışmanın ismini vermeyen Öcalan, "Biz anlaşmayı hiçbir zaman reddetmedik, inandığımız kesimlerle konuşmalarımız oldu" ifadelerini kullandı.

Osman Öcalan: Kısa bir süre önce bir Cumhurbaşkanı danışmanıyla görüştük Osman Öcalan: Kısa bir süre önce bir Cumhurbaşkanı danışmanıyla görüştük

İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı! İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı!

"Beka'dan Apo'ya ne ara geldik?"


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık