Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2142
  • Euro 10.7608
  • GR ALTIN 528.17
  • ÇEYREK 866.53

İktidara yakın isimden 'çift maaş' tepkisi!

Tarım Bakanlığı ile ilgili Ak Partili Mehmet Metiner'den dikkat çeken açıklama geldi. Metiner, "Tarım Bakanlığında eski vekil bir genel müdür meğer kendisine bağlı bir çok yerden maaş alıyormuş." dedi.

İktidara yakın isimden 'çift maaş' tepkisi!
  • 14 Haziran 2021, Pazartesi 13:49

AK Parti'nin eski milletvekili ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanı Mehmet Metiner, Tarım Bakanlığı'nda bir çok yerden maaş alan ve toplam maaşı ise devasa boyutlarda olan eski milletvekili bir genel müdürün bulunduğunu açıkladı.

"CUMHURBAŞKANI BU KİŞİLERİ UZAKLAŞTIRMALI"

Tarım Bakanlığı'nda eski milletvekili olan bir genel müdürün kendisine bağlı bir çok yerden maaş aldığını ve toplam maaşının da devasa boyutlarda olduğunu dile getiren Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplum vicdanını kanatan bu düzene son vererek, bu kişileri de uzaklaştırması gerektiğini kaydetti.

Metiner, paylaşımında şunları kaydetti:

"Tarım Bakanlığında bir genel müdür, eski vekil. Biz iki maaşı eleştirirken meğer bu zat kendine bağlı bir çok yerden maaş alıyormuş. Toplam maaşı ise devasa boyutlarda. Cumhurbaşkanımız toplum vicdanını kanatan bu haksız düzene son vermeli, bu kişileri de uzaklaştırmalı"

3 Bakan yardımcısı da çifte maaş ! 3 Bakan yardımcısı da çifte maaş !

TRT Genel Müdürü çift maaş aldığını kabul etti! TRT Genel Müdürü çift maaş aldığını kabul etti!

Bir çift maaşlı bürokrat daha: Aylık toplam gelir: 66.917 TL Bir çift maaşlı bürokrat daha: Aylık toplam gelir: 66.917 TL

Emniyet’in müdürü çift maaşlı oldu Emniyet’in müdürü çift maaşlı oldu


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık