Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2431
  • Euro 10.7407
  • GR ALTIN 525.16
  • ÇEYREK 862.79

İktidara yakın Abdulkadir Selvi yazdı: Bahçeli 'Serok Erdoğan' sloganından rahatsız değil

Abdulkadir Selvi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında atılan 'Serok Erdoğan' sloganlarını bölücü bulmadığını ve rahatsızlık duymadığını yazdı.

İktidara yakın Abdulkadir Selvi yazdı: Bahçeli 'Serok Erdoğan' sloganından rahatsız değil
  • 13 Temmuz 2021, Salı 20:07

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır ziyareti sırasında atılan "Bijî Serok Erdoğan" sloganlarının MHP tarafında nasıl yansıdığını yazdı.

Selvi'nin aktardığına göre Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na sık sık "Serok Ahmet" ifadesiyle eleştiriler yönelten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu sloganı bölücü bulmadı.

Bugün MHP’nin grup toplantısı olduğunu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Diyarbakır gezisi sonrası Bahçeli'nin konuşmasının dikkatle takip edileceğini belirten Selvi, "MHP’nin görüşlerini MHP lideri açıklayacak. Ancak ben MHP yöneticileriyle kurduğum temaslarda bir rahatsızlık hissetmedim" diye yazdı.

 

Bahçeli'den Erdoğan'a tebrik: Zât-ı Devletleri'nin Cumhurbaşkanı seçilişinin üçüncü yıl dönümünü kutluyorum Bahçeli'den Erdoğan'a tebrik: Zât-ı Devletleri'nin Cumhurbaşkanı seçilişinin üçüncü yıl dönümünü kutluyorum


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık