Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5639
  • Euro 10.1637
  • GR ALTIN 498.03
  • ÇEYREK 817.4

'İktidar sürekli bahane siyasetiyle hareket ediyor'

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli tarafından yapılan ''yeni hastane'' açıklamasına bir tepki de İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış'tan geldi. Satılmış daha önceki vaatlerin gerçekleşmeyeceğini belirterek yeni hastane açıklamasının da seçim yatırımı olarak değerlendirdi.

'İktidar sürekli bahane siyasetiyle hareket ediyor'
  • 19 Ocak 2021, Salı 14:01

İşte Zafer Satılmış'ın açıklamasının tam metni ; 

''Kırşehir de son dönemde bilbordlara gazetelere reklamlarla dolduran iktidar önce Kırşehir’e yatırımlar gelecek dedi gelmedi.

Şu bölgeye Askeri Birlik gelecek dedi gelmedi.İktidar Tren gelecek dedi gelmedi. Çevre yolu gelecek dedi gelmedi.

Şimdi de Yeni hastane diyorlar gelir mi gelmez mi belli değil.Ama hiç kimsenin yeni hastaneden ümidi yok. Kırşehir'de iktidar sürekli olarak bahane siyasetiyle hareket ediyor.

Her seçim dönemi öncesi Kırşehir de aslıastarı olmayan yatırımları öne süren iktidar, şimdi de boy boy yeni hastane müjdesi veriyor. Acaba seçim mi geliyor da iktidar bu açıklamayı yapıyor? Herkes gibi bizde bu bahanelerin sebebini merak ediyoruz?

Tren gelecek diye seçim vaadi yapan iktidar Kırşehir’de masal parka oyuncak bir tren getirmişti çocuklar bile onu görmeye gitmedi.Tren getirmeyip vatandaşa “Tren gelir hoş gelir” türküsünü söyleten iktidar, hastaneyi de getirmeyip hastane önünde incir ağacı türküsü söyletecek sanırım. Bizler hizmet yapana teşekkür ve takdir etmesini de biliriz.Ancak milletin aklıyla oynayanlara,
milleti kandıranlara asla izin vermeyeceğiz.''

kırsehirhaberturk.com


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık