Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6204
  • Euro 10.1213
  • GR ALTIN 488.84
  • ÇEYREK 802.25

'İktidar aşıyı buldu! Vatandaşı çuvalla aşılıyor'

Ahmet Takan, Korkusuz'daki bugünkü yazısında üreticinin elinde kalmış soğan ve patateslerin dağıtımının şova dönüştürülmesine tepki gösterdi.

'İktidar aşıyı buldu! Vatandaşı çuvalla aşılıyor'
  • 15 Nisan 2021, Perşembe 13:02

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın talimatıyla üreticinin elinde kalmış soğan ve patateslerin dağıtımının şova dönüştürülmesine ve patates taşıyan tırların resmi törenle karşılanmasına tepki gösterdi.

AHMET TAKAN: İKTİDAR AŞIYI BULDU

"Üreticinin elinde kalmış soğan ve patateslerin dağıtımı şova dönüştürüldü" diyen Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, "Uyanın… Uyanın…  Saray iktidarı aşıyı buldu!.. Vatandaşı çuvalla aşılıyor!.. Yeni tedavinin adı; pandemiye çuval tedavisi!.. Ne Çin ne de Özlem Türeci ve Uğur Şahin hocalar bulabildi bu aşıları… Öyle saatlerce uğraşıp e-nabızdan randevu beklemeye de gerek yok… Kamyonun önünde sakince sıraya girin yeter!.." değerlendirmesinde bulundu.

İşte, Ahmet Takan'ın dikkat çeken o yazısı:

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın talimatıyla üreticinin elinde kalmış soğan ve patateslerin dağıtımı şova dönüştürüldü.

Muhalefete naçizane tavsiyem; ülke gerçeklerinden kopmayın!..

Vatandaş, Merkez Bankası’nın kaybolan 128 milyar dolar bulunsa da kendine fayda getirmeyeceğini çok iyi biliyor. Vatandaşın günlük önceliğinde evinde tenceresine koyacağı patates ve soğandan daha önemli bir şey yok… Buldu mu bir çuval patates bir çuval da soğan… Kaptı mı kaymakamlıktan ayda bin lira fakirlik maaşı… Kurulur tivi’sinin karşısına, kamyondan fırlatılırken kaptığı çayı da hanıma ocakta demletir… Açar, a haber kanalını… Var mı dünyadan ondan daha keyiflisi!.. Mübarek Ramazan “Allah bunlardan razı olsun” diye esirgemez de hayır dualarını… Sen de yırtınır durursun; vay efendim nereye gitmiş 128 milyar dolar, aşılamada neden geriye kalmışız, neredeymiş söz verilen aşılar… Tıngır, mıngır!..

Kömür, makarna dağıtımı güncellendi… Eh dolayısıyla, AKP icadı fukaralık ekonomisi de güncellendi…

Uyanın… Uyanın…  Saray iktidarı aşıyı buldu!.. Vatandaşı çuvalla aşılıyor!.. Yeni tedavinin adı; pandemiye çuval tedavisi!..

Ne Çin ne de Özlem Türeci ve Uğur Şahin hocalar bulabildi bu aşıları…

Öyle saatlerce uğraşıp e-nabızdan randevu beklemeye de gerek yok… Kamyonun önünde sakince sıraya girin yeter!..


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık