Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.3299
  • Euro 10.1069
  • GR ALTIN 491.07
  • ÇEYREK 805.73

Gül'e yakın isimden Kılıçdaroğlu açıklaması!

Abdullah Gül'e yakın isimlerden olan Fehmi Koru, Kılıçdaroğlu'nun 2023 seçimleriyle ilgili yaptığı açıklama sonrası "Her sorulana, ne kadar saçma olursa olsun, cevap veriyor" dedi.

Gül'e yakın isimden Kılıçdaroğlu açıklaması!
  • 25 Eylül 2019, Çarşamba 14:32

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 2023'te Abdullah Gül'ü cumhurbaşkanı adayı gösterecekleri yönünde söz verdiği iddialarını yalanlamıştı. Gül'e yakın isimlerden Fehmi Koru, Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarıyla ilgili "Her sorulana, ne kadar saçma olursa olsun, cevap veriyor" ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Abdullah Gül'ü 2023'te aday yapmayacağını açıklaması Fehmi Koru'yu sinirlendirdi.

Gül'e yakınlığıyla bilinen Koru, kaleme aldığı yazıda CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu için ilginç bir ifade kullandı.

İşte Koru'nun yazısındaki ilgili kısım;

"Bu konu bugün gerçekten belli bir çevrenin gündeminde; yeni oluşumlar dışındaki bir çevrenin…'2023'te mi, yoksa daha uygun bir tarihte mi seçime gidelim?' sorusu eşliğinde fikir jimnastiği yapıldığı belli. Bugünden isimler üzerinden bir kamuoyu oluşturma çabasını sezmemek mümkün değil.

"KILIÇDAROĞLU'NA MI SORSAM?"

Yeni oluşum partileşir ve halktan ciddi destek bulursa, ittifaklar denklemi daha başka biçimde de değişebilir. Ben de bu konularda birilerinden cevap vermesini bekleyeceğim, ama kim bugünden dört yıl sonrasıyla ilgili soruya cevap verebilir ki? Yoksa ben de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na mı sorsam? O her sorulana, ne kadar saçma olursa olsun, cevap veriyor da ondan."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık