Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.4926
  • Euro 11.0544
  • GR ALTIN 548.78
  • ÇEYREK 900.75

'Görevden alınması' ile ilgili soruya Gökçek bakın ne dedi?

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk oldu. Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığından alındığı için, ''Hayal değil, gönlüm kırıldı. Bugüne kadar bu konuyla ilgili hiç konuşmadım. Gün gelir anlatırsam millet bana hak verecek.'' dedi.

'Görevden alınması' ile ilgili soruya Gökçek bakın ne dedi?
  • 19 Şubat 2021, Cuma 21:59

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Haber Global ekranlarında yayınlanmaya başlayan Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk oldu.

Buket Aydın'ın 'görevden alınması' ile ilgili sorduğu soruya cevap veren Gökçek, şunları söyledi:

BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNU ÖZLEDİNİZ Mİ?

Ankara benim için tutku. Ankara benim her şeyim. Yaptığım işten büyük keyif alıyorum. Hayatta satın alınamayacak tek şey tecrübedir. Belediye başkanı ilk 5 yıl içinde belediyeciliği öğrenmeye çalışır.

Ben bunu aşmışım. Belediyecilik ben de bir aşk. Ben seçimleri kaybetmedim. Ben seçimlere girmedim. Bana Cumhurbaşkanı talep etti. Ben de talebe uydum.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINI BIRAKMAK ZORUNDA KALMAK SİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI MI?

Hayal değil, gönlüm kırıldı. Bugüne kadar bu konuyla ilgili hiç konuşmadım. Gün gelir anlatırsam millet bana hak verecek.

Ben bu konuda Tayyip beyi suçlamıyorum. Görevden alındığıma kırıldım, ama bu kırılmak Tayyip beyle ilgili değil. Parti içinde herkes her şeyi biliyor. Seçimlerde ben olsaydım kesinlikle seçimi alırdım."

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık