Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5277
  • Euro 10.1073
  • GR ALTIN 493.67
  • ÇEYREK 802.86

Gökhan Tozoğlu: AK Parti'nin amblemi ampül değil, teflon tava figürü olmalıdır!

İYİ Parti Konya İl Başkanı Avukat Gökhan Tozoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada AK Parti'nin ambleminin ampul değil, teflon tava olması gerektiğini ifade etti.

Gökhan Tozoğlu: AK Parti'nin amblemi ampül değil, teflon tava figürü olmalıdır!
  • 30 Ocak 2021, Cumartesi 23:22

Açıklamasında çeşitli örnekler veren ve ilginç benzetmeler yapan Tozoğlu, iktidarda olan AK Parti'nin sorumluluğu hep başkasına atmasını esprili bir dille eleştirdi.

İYİ Parti Konya İl Başkanı Avukat Gökhan Tozoğlu'nun açıklaması şöyle:

"AK Parti'nin amblemi esasında ampül değil de teflon tava olmalı. Öyle ki ne olursa olsun yapışmıyor. Yıllarca FETÖ'yü büyütüp semirten, devlet kadrolarına çöreklenmelerine vesile olanlar şimdi başkalarını FETÖ'cülükle itham ediyorlar. Başkalarını suçluyorlar.

Devletin askerinin polisinin elini kolunu bağlayıp, terör örgütü için açılım yapanlar, İmralı'yı birileri için yol yapanlar. Dolmabahçe'de terörist Öcalan bildirisi okutanlar şimdi herkesi terör ile ilişkilendirmeye çalışıyorlar.

Yıllarca faizci düzeni eleştirip buradan prim yapmaya çalışanlar şu dünyanın en yüksek faizlerinden biri ile ülkeyi idare ediyorlar.

Yolsuzluk maalesef ülke gerçeği haline gelmişken, yoksulluk tabana yayılmışken, yasaklar hepimizin canını yakarken iktidar olan AK Parti sahip olduğu medya gücünün de desteğiyle sorumluluğu hep başkasına atıyor.

Örnekler daha da çoğaltılabilir. İşte bu durumda AK Parti'nin amblemi ampül değil, 'TEFLON TAVA' figürü olmalıdır."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık