Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.5458
  • Euro 11.1058
  • GR ALTIN 548.92
  • ÇEYREK 899.82

Genç kız Akşener'e dert yandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Muğla'nın Milas İlçesinde esnafı ziyaret etti, sorunlarını dinledi. Genç bir kız gözyaşları içinde Akşener’e gençlerin halini anlattı.

Genç kız Akşener'e dert yandı
  • 28 Haziran 2021, Pazartesi 22:25

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Muğla’nın Milas İlçesinde esnafı ziyaret etti, sorunlarını dinledi.

Akşener'e, Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Isparta Milletvekili Aylin Cesur, il ve ilçe başkanları eşlik etti.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE GENÇLERİN DURUMUNU ANLATTI: TÜRKİYE'DE YAŞAMAK İSTEMİYORUM !

Genç bir kız Akşener’e gözyaşları içinde gençlerin durumunu anlattı.

Türk olmaktan gurur duyduğunu fakat şartlar nedeniyle Türkiye’de yaşamak istemediğini belirten genç kız, şöyle konuştu:

* Durumu görüyorsunuz, gençlerin halini görüyorsunuz. Akademide kalsak liyakat diye bir şey yok. Atanmayı denesek atanamıyoruz. Ekonomi zaten gitti.

* Ekonomiyi konuşmak bile istemiyorum. Ama sizden tek bir ricam doğayı kurtarın. Daha dün Marmaris'te kaç hektarlık yer yandı. Ben bu vatanın, milletin çocuğuyum. Fakat yurt dışından gelip benim yaşımdakiler burada ve ben ona hizmet ediyorum.

* Ben bu vatanın evladı değil miyim? Ben bu milletin evladı değil miyim? Ben Türk Halk Bilimi okuyorum. Ben bu millete hizmet etmek istiyorum, önüme taş koyuyorlar. Kaya koyuyorlar önüme, ben ilerleyemiyorum ve benim gibi arkadaşlarım ilerleyemiyor.

* Sizden tek ricam, tek isteğim lütfen bu vatanın, milletin evladına sahip çıkın. Bu vatanın, milletin evladı, bu vatanı seviyoruz. Ben Türk olmaktan gurur duyuyorum ama ben Türkiye'de yaşamak istemiyorum.

* Ben vatanımda yaşamak istemiyorum ki ben Muğla'nın taşına toprağına hayranım. Muğla'yı boş verin. Türkiye'nin her bir karış toprağına hayranım. Tarihime, milletime, vatanıma aşığım ama ben Türk olmaktan gurur duyup, Türkiye'de yaşamak istemiyorum.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık