Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.658
  • Euro 10.1795
  • GR ALTIN 488.66
  • ÇEYREK 801.7

Gelecek Partisi'nden Süleyman Soylu'ya istifa çağrısı!

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, Sedat Peker'in Süleyman Soylu ile ilgili iddiaları sonrası açıklamada bulundu. Özcan, Soylu'ya iddialara cevap ver çağrısında bulundu.

Gelecek Partisi'nden Süleyman Soylu'ya istifa çağrısı!
  • 13 Mayıs 2021, Perşembe 23:32

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, Sedat Peker'in Süleyman Soylu ile ilgili iddiaları hakkında sosyal medya hesabından Soylu'ya çağrıda bulundu.

Serkan Özcan, "Siz bırakın mafya liderine abi, abla, kardeş ve hoca bulmayı da iddialara cevap verin" ifadelerini kullandı.

Youtube kanalından dördüncü videosunu paylaşan Sedat Peker'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili iddiaları gündeme düştü.

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, Peker'in Soylu açıklamaları sonrasında istifa çağrısında bulunarak, "Siz bırakın mafya liderine abi, abla, kardeş ve hoca bulmayı da iddialara cevap verin." dedi.

"İSTİFA EDİN, İFTİRA  ATMAYIN"

Sosyal medya platformu Twitter hesabından paylaşım yapan Özcan, şunları yazdı:

"Bayram sabahında ülkeyi, siyaset-devlet-mafya ilişkilerine dair çirkin polemiklerle uyandıranlar, Başbakanlığı’nı yapmış bir insana dahi hakaret edenler utansın. Siz bırakın mafya liderine abi, abla, kardeş ve hoca bulmayı da iddialara cevap verin. Eğer zerre hukuk devleti kaldıysa söz konusu iddialar için derhal soruşturma açılmalı, Sayın Soylu bir an bile beklemeden istifa etmelidir. Temizlemeye ve temizlenmeye cesaretiniz yoksa yapmanız gereken şey istifa etmektir, iftira atmak değil. Kamuoyuna saygılarımızla."

Milligazete


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık