Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8729
  • Euro 10.4214
  • GR ALTIN 499.29
  • ÇEYREK 819.1

Gara operasyonu gerginliği: İktidar devlet yönetmiyor, şov yapıyor!

Saadet'ten iktidara Gara tepkisi...

Gara operasyonu gerginliği: İktidar devlet yönetmiyor, şov yapıyor!
  • 18 Şubat 2021, Perşembe 19:17

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, "Bu iktidar devlet yönetmiyor, algıları yönetmek için şov yapıyor, hamaset yapıyor. Beceriksizliğinizin üzerini şov yaparak örtemezsiniz." dedi.

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Karaduman TBMM’de düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirdi.

Milligazete'de yer alan habere göre; Karaduman, geçtiğimiz günlerde Gara bölgesine yapılan operasyon sonucu terör örgütü PKK tarafından 6 yıldır alıkonulan 13 askerimizin vahşice katledilmesinden dolayı terörü bir kez daha lanetleyerek bu olaydan dolayı yaşadığı üzüntüyü dile getirdi, şehit ailelerine ve milletimize başsağlığı diledi.

Devlet ciddiyeti vurgusu yapan Karaduman, acı üzerinden hamaset yapmayı bırakın diyerek AK Parti'ye seslendi. Karaduman, ‘’Bu acı hepimizin acısıdır, şehit ailelerinin acısına saygı duyun.’’ dedi.

İKTİDAR DEVLET YÖNETMİYOR ŞOV YAPIYOR

Böyle zamanlarda siyasi polemiklerin içerisine girmeyi doğru bulmadığını ifade eden Karaduman şöyle konuştu:

"Acılarımız üzerinden siyasi şov yapılmasını üzüntüyle karşılıyoruz ve bunları reddediyoruz. Devlet yönetmek başka, şov yapmak başkadır. Bu iktidar devlet yönetmiyor, algıları yönetmek için şov yapıyor, hamaset yapıyor. Beceriksizliğinizin üzerini şov yaparak örtemezsiniz. 6 yıldır askerlerimiz terör örgütünün elindeyken ne yaptınız, çıkın bunun hesabını verin. Askerlerimiz PKK’nın elindeyken bu iktidar terör örgütü elebaşı Öcalan'ın mektubunu televizyonlarda okuttu. Askerlerimiz PKK’nın elindeyken bu iktidar kırmızı bültenle aranan Osman Öcalan'ı TRT’ye çıkardı. Yazıklar olsun. Terör örgütünün liderlerini televizyonlara çıkaracağınıza, askerlerimizi terör örgütünün elinden alsaydınız."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık