Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.8155
  • Euro 20.4398
  • GR ALTIN 1167.2
  • ÇEYREK 1919.6

Fırat Çakıroğlu'nun annesinden duygulandıran mesaj

Şehit Fırat Çakıroğlu'nun annesi Fırat adına yardım dağıtan, muhtaçlara koşan, etkinlikler düzenleyen binlerce kişiye teşekkür etti. Özlem Anne, "Fırat'ın kardeşleri İyi ki varsınız, beni çok gururlandırıyorsunuz" dedi.

Fırat Çakıroğlu'nun annesinden duygulandıran mesaj
  • 11 Mayıs 2020, Pazartesi 3:45

Üniversitesi'nde şehit edilen tarih bölümü öğrencisi Fırat Çakıroğlu’nun annesi Özlem Anne, oğlu adına yardım yapan, etkinlikler düzenleyen binlerce kişiye sevgilerini iletti.   
 
Anneler Gününde binlerce kişinin kutlama mesajı yayınladığı Özlem Anne, sosyal medyada videolu bir teşekkür mesajı paylaştı.

Paylaşılan görüntülerde “Fırat’ın kardeşleri iyi ki varsınız. Beni çok gururlandırıyorsunuz” mesajını veren Özlem Anne şu ifadeleri kullandı:

“Buradan Fırat’ın kardeşlerine Bursa’dan selam ve sevgilerimi göndermek istiyorum. Sizlerin yapmış olduğu yardımlar, etkinlikler özellikle bu mübarek ayda yaptığınız etkinlikleri rabbim kabul eylesin. O kadar mutlu oluyorum ki Fırat’ımın adına yapılan ihtiyacı olan insanlara ulaşmanız, zor bir dönemde bunu yapabilmenizden dolayı çok gurur duyuyorum sizlerle. İyi ki varsınız, her zaman var olun, sağ olun, sizleri çok seviyorum. Allah hepinizden razı olsun, tam Fırat’ın kardeşlerine yakışır bir şekilde davranıyorsunuz. Allah’a emanet olun, hoşça kalın”


yukarı çık