Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.8338
  • Euro 16.6221
  • GR ALTIN 929.25
  • ÇEYREK 1528.6

Filistinli küçük kız Nadeen Abdul Latif tüm dünyaya gözyaşları içinde seslendi: Neden Müslümanlara böyle davranıyorsunuz?

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik hava saldırıları devam ederken 10 yaşındaki kız çocuğu Nadeen Abdul Latif saldırıla isyan etti. Latif, "Ben sadece bir çocuğum elimden hiçbir şey gelmiyor. Çocukların üzerine neden füze atıyorsunuz?” dedi.

Filistinli küçük kız Nadeen Abdul Latif tüm dünyaya gözyaşları içinde seslendi: Neden Müslümanlara böyle davranıyorsunuz?
  • 17 Mayıs 2021, Pazartesi 12:49

İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına devam ediyor. Hava saldırılarında evi bombalanan 10 yaşındaki kız çocuğu Nadeen Abdul Latif’in konuşması yürek dağladı.

Gözyaşları içinde tüm dünyaya seslenen küçük kız şunları söyledi:"Halkım için bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapabilirim? Ben sadece 10 yaşında bir kızım. Doktor olup halkıma faydalı olmak isterdim ama sadece çocuğum ne yapacağımı bilemiyorum. Sadece korkuyorum. Bu yaşanan olayları her gün görüyorum ve ağlıyorum.

Kendime soruyorum, tüm bunları neden hak ediyoruz? Ailem bizden nefret ettiklerini söylüyor, biz Müslüman olduğumuz için bizi sevmiyorlar, neden Müslümanlara böyle davranıyorsunuz? Etrafıma bakıyorum her yerde çocuklar var. Neden füze atarak çocukları öldürüyorsunuz? Bu gerçekten adil değil” ifadelerini kullandı.

Etiketler: Filistin israil

yukarı çık