Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4888
  • Euro 9.0398
  • GR ALTIN 442.17
  • ÇEYREK 725.43

FETÖ gizli belgeleri yurt dışına kaçırmış!

Hanefi Avcı açıkladı...

FETÖ gizli belgeleri yurt dışına kaçırmış!
  • 20 Temmuz 2020, Pazartesi 23:51

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'yla FETÖ'nün yurtiçinde nasıl yapılandığını, Türkiye'nin gizli bilgilerini, belgelerini terörist başı Fethullah Gülen'e nasıl ulaştırdığını konuştu.

Kemal Gümüş'ün 'İşgalin Yapı Taşları' isimli kitabında itirafçı bir FETÖ üyesinin anlattıklarından alıntı yapan Avcı, çok çarpıcı detaylara değindi.

HAVALİMANINDA ÖRGÜT KURDULAR

Havalimanında giriş çıkış memuru olan bir FETÖ üyesinin itiraflarını anlatan Hanefi Avcı, yurtdışına gidecek ve teröristbaşı ile görüşecek kişileri, Türkiye ile ilgili gizli bilgileri taşıyacak olan FETÖ üyelerini ayarladığını söyledi. Avcı, "Bu kişiler dökümanları yanına almıyor. Dökümansız gidiyor havalimanına, uçağa binerek bekliyor. Havalimanında gizli belgeleri taşıyan Emniyet mensubu var. FETÖ'cü memur bu Emniyet mensubunu kameraların olmadığı yerlerden geçirerek yurt dışına gidecek olan kişiyle buluşturuyor. Emniyet mensubu yurt dışına gidecek olan önemli FETÖ üyesine önemli dökümanları ve bilgileri veriyor." dedi.

JETLERE DİNLEME CİHAZI YERLEŞTİRDİLER

Avcı, FETÖ'nün Havalimanında özel jetlere dinleme cihazları yerleştirdiğini dile getirerek, "Havalimanında özel jetlerin bulunduğunu öğrenen FETÖ örgütü, bu jetlerin kimlerin olduğunu ve ne konuşulduğunu merak ederek bu jetlere dinleme cihazı yerleştiriyorlar. Bu cihazlarla Türkiye aleyhine konuşulanları arşivliyorlar" dedi.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık