Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5242
  • Euro 10.0426
  • GR ALTIN 481.07
  • ÇEYREK 789.25

FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni itirafçı oldu!

İfadesi ortaya çıktı...

FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni itirafçı oldu!
  • 06 Haziran 2021, Pazar 1:00

Yakalanarak Türkiye'ye getirilen FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen itirafçı oldu.

Selahaddin Gülen, terör örgütünün üst yönetim kadrosu hakkında dikkat çeken bilgiler verdi.

Gülen, örgütün üst yöneticisi Mustafa Özcan'ın örgütteki tüm gücü elinde toplamaya çalıştığını ancak Cevdet Türkyolu'yla arasının bozuk olduğu için Türkyolu'nun Özcan'ı engellediğini ve Fethullah Gülen'in örgüt liderliğini savunduğunu söyledi.

Örgüt içerisinde irtibatlı olduğu isimleri tek tek teşhis etti.

"Etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanmak istiyorum" diyen Selahhaddin Gülen, "2020 yılına kadar Amerika ülkesinde kaldıktan sonra evlilik için Kenya ülkesine gittim, Fetullah Gülen’in amcam olması sebebi ile doğuştan itibaren bu örgütün içinde olduğumu söyleyebiliriz” dedi.

GÜLEN AİLESİ İÇİN ÖZEL KAMP

Gülen ifadesinde, "2008 yılı itibari ile Erzurum ilinde aile kampları yapılmaya başlandı. Senede bir kez olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde ve Amerika’da bulunan aile bireyleri bu kampa katılımları sağlanıyordu.

“MAHREM İMAMLIK YAPTIM”

Üniversite öğrenciliği döneminde Kuleli askeri lisesinde okuyan bir öğrenciye mahrem imamlık yaptım. Bu şahıs ile ayda bir kez İstanbul ilinde görüşmeye başladım. Görüşmelerimi Ankesörlü hatlardan yapıyordum” ifadelerine de yer verdi.

2014 yılında Amerika’ya Amcam Fetullah Gülen’in ziyarete gittim. Burada yaklaşık 1 ay kadar kaldım. Erzurum ilinde bulanan örgüte ait Aziziye Kolejinde öğretmen olarak işe başladım” giyen Selahhaddin Gülen Bylock kullandığını itiraf etti, "Ben BYLOCK haricinde herhangi bir program kullanmadım" dedi.

GÜLEN'İN İFADESİNDEN ÖNE ÇIKANLAR

"2015 yılı Kasım ayında Amerika’ya gittim. Bu gidişimin sebebi Green Kartımı alıp Amerikan Vatandaşlığı almaktı"

"Bu dönem boyunca Amcam Fetullah Gülen’in yanına hafta sonları Bamteli sohbetleri için giderdim."

"2016 Temmuz ayında darbe girişimi sonrasında Pensilvanya’da Amcamın yanına dışarıdan hiçbir ziyaretçi alınmadı. Bu dönemde sadece mollalar, istişare heyeti vardı. 2016 Eylül ayına kadar kimse giremedi. Kendi fikrim olarak Mustafa Özcan Amcam öldükten sonra örgütün başına geçecek kişidir”

"Amcam Fetullahçı Terör Örgütünün lideridir."

NTV


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık