Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8193
  • Euro 9.1347
  • GR ALTIN 472.29
  • ÇEYREK 774.84

FETÖ elebaşı Gülen'den örgüt mensuplarına skandal talimat!

FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'in sözde dini emirleri kendi kafasına göre kaldırarak mensuplarına emir verdiği bir ifadeye yansıdı.

FETÖ elebaşı Gülen'den örgüt mensuplarına skandal talimat!
  • 31 Ağustos 2020, Pazartesi 22:38

Fetullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fetullah Gülen'in sözde dini emirleri kendi kafasına göre kaldırarak mensuplarına emir verdiği bir ifadeye yansıdı.

Örgütün yargı yapılanmasına yönelik yürütülen bir soruşturma kapsamında etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanarak ifade veren hakim M.E.'nin örgütün 'ruhsat' adını verdikleri 'izinlerin' olduğunu, bu izinleri Fetullah Gülen'in güya Peygamber Efendimiz ile görüşerek aldığını kaydetmesi şoke etti.

'İÇKİ İÇİN'

İfadede şu satırlar kan dondurdu: 'Bunların 'ruhsat' adını verdikleri 'izinleri' vardı. İzin dediğim şey normal şartlarda yapılması hoş görülmeyen ancak Fetullah Gülen'in tüm bu ruhsatları kaza aleminde Peygamber Efendimiz ile görüşerek aldıkları durumlardı. Örneğin normalde içki içmek haramdır. Ancak büyük abilere gerekirse içki içmeleri söylenmiş. Bana söyleyen olmadı.

'ORUÇ DA TUTSANIZ BOZACAKSINIZ'

Ramazan'da oruç tutacaksınız ancak oruç da olsanız elinizde su şişesi ile gezeceksiniz ve eğer ki Ramazan'da bir meslek büyüğü size bir şey ikram edecek olursa orucunuzu bozup onu içeceksiniz, ancak sonrasında orucunuza devam edeceksiniz…'

SORGULANMADAN UYGULANIYOR

Bu kapsamda örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in Allah'ın yasaklarını istediği gibi kaldırdığı ve bu durumun örgüt mensuplarınca normal karşılandığı görüldü. Ayrıca emirlerin sorgulanmadan uygulanması da dikkat çekti.

BeyazGazete


ANKET

Kanal İstanbul yapılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık