Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8484
  • Euro 9.3993
  • GR ALTIN 455.82
  • ÇEYREK 747.6

Fatih Terim Koronavirüsü yendiğini açıkladı!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, evindeki karantina döneminin sonunda corona virüsü testinin negatife döndüğünü duyurdu. Terim, ayrıca plazma tedavisi için donör olabileceğinin de çağrısını yaptı.

Fatih Terim Koronavirüsü yendiğini açıkladı!
  • 15 Nisan 2020, Çarşamba 21:00

Terim'in açıklamaları şu şekilde:

Virüsün tedavisinde fayda sağladığı söylenen plazma bağışı, yani donör olmam için, eğer kıymetli hekimlerimiz kriterleri sağladığını düşünürse, seve seve elimden geleni yapmaya hazırım. İnşallah böylece birkaç insanın hayatına dokunurum, bu da beni çok mutlu eder. Belki bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ancak yeni başlangıçlar için moral olacak. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadan, moralimizi yüksek tutacağız inşallah.

Hayatta her şeyin yeri doluyor, eksik veya tam olarak doluyor ama bir şekilde doluyor, tek bir şey dolmuyor, o da canımız. Kendimizi, sevdiklerimizi, etrafımızı korumak için bu işi ciddiye alın. Bana bir şey olmaz demeyip tüm korunma çözümlerini uygulamak lazım. Belki de en önemlisi, bizim için kendinden, ailesinden vazgeçmiş tüm sağlık çalışanlarımıza gözünüz gibi bakın. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sizleri sevgi ve özlemle kucaklıyorum.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık