Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.5404
  • Euro 18.2572
  • GR ALTIN 990.29
  • ÇEYREK 1632.2

Fatih Portakal'dan dikkat çeken seçim iddiası

FOX Haber eski sunucusu Fatih Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda son siyasi tartışmalar eksenin seçim değerlendirmesi yaptı.

Fatih Portakal'dan dikkat çeken seçim iddiası
  • 19 Mart 2021, Cuma 12:37

Andımız tartışmasının diğer ittifakı bölmek için yapıldığını ifade eden Portakal, “Ama HDP’yi kapatma hadisesi tüm planları etkiler. Şimdi mutlu olanlar bir anda mutsuz, morali bozulanlar bir anda umutlanabilir de... Kanaatimce seçim yaklaşıyor” belirtti.

Fatih Portakal paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

‘Andımız’, partiler arasında derin görüş faklılıklarını, ittifakların ise nasıl pamuk ipliğine bağlı olduğunu gösterdi. Ortaklıkları bozabilecek bir konu. Ucube sistemin ortaya çıkan bir sonucu. Siyaset bunun nasıl mı üstünden gelir? Yaşayıp göreceğiz.

Ha! Bu arada Erdoğan ve Bahçeli’nin de bir araya geldikleri ziyaretlerinde bu konun konusulup, anlaşmaya varıldığinı düşünüyorum. Benim ki bir tahmin sadece. Diğer ittifakı bölme taktiği. Eğer böyle ise ustaca bir hamle.

Ama HDP’yi kapatma hadisesi tüm planları etkiler. Şimdi mutlu olanlar bir anda mutsuz, morali bozulanlar bir anda umutlanabilir de... Kanaatimce seçim yaklaşıyor.


yukarı çık