Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2576
  • Euro 10.7627
  • GR ALTIN 526.94
  • ÇEYREK 864.72

Fatih Erbakan'dan iktidara sert eleştiriler!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Sedat Peker'in iddialarını değerlendirdi. AK Parti'ye sert eleştirilerde bulunan Fatih Erbakan, "Her olayı da dış güçlere bağlamamak lazım" dedi.

Fatih Erbakan'dan iktidara sert eleştiriler!
  • 06 Haziran 2021, Pazar 0:39

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Sedat Peker’in iddiaları ile ilgili yaptığı konuşmada, “Bu iddiaları göz ardı etmek gibi bir durum söz konusu olamaz. En başta bu iddiaları araştırılmasının AK Parti'nin istemesi lazım. Her olayı da dış güçlere bağlamamak lazım. Dış güçlerin size operasyon yapması için onların oyununu bozmanız lazım” dedi.

"TOPLUM TARAFINDAN HOŞ KARŞILANMIYOR"

Erbakan, Sedat Peker’in iddiaları ile ilgili, "Bir defa iddialar çok ciddi. İddialarda söz konusu olan kişiler önemli ve kritik görevlerde. Kamuoyu ve toplumun da bu konuya ilgisi çok yüksek. Dolayısıyla bu iddiaları göz ardı etmek gibi bir durum söz konusu olamaz. En başta bu iddiaları araştırılmasının AK Parti'nin istemesi lazım. Çünkü töhmet altında kalıyorsunuz. Tabii konuyla ilgili meclise gelen araştırma komisyonu kurulması teklifi AK Parti ve MHP'nin oyları ile reddedilmesi de bizleri şaşırtmadı. Her olayı da dış güçlere bağlamamak lazım. Dış güçlerin size operasyon yapması için onların oyununu bozmanız lazım" dedi.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık