Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.4881
  • Euro 11.0551
  • GR ALTIN 548.67
  • ÇEYREK 900.38

Fatih Erbakan, Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili konuştu!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, hükümete bir çağrıda bulunarak yayınladığı videolarla tartışma yaratan suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarının araştırılması gerektiğini ifade etti.

Fatih Erbakan, Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili konuştu!
  • 01 Haziran 2021, Salı 22:35

Erbakan, "Gerçeğin ortaya çıkarılması, suçu işlemiş biri varsa, kim olursa olsun hangi partiden olursa olsun, gerekli cezaya çarptırılması, eğer bu iddialar iftira ve yalansa herkesin içinin rahat etmesi ve bu suçlanan kişilerin aklanması gerekir" dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin genel merkezinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

Sedat Peker'in iddialarının araştırılması gerektiğini ifade eden Erbakan, bir hukuk devletinde, gelişmiş bir demokraside yapılması gerekenin bu olduğunu söyledi.

Erbakan, Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili şunları söyledi;

"Bu noktada bunların üzerine gidilmesi, gerçeğin ortaya çıkarılması, suçu işlemiş biri varsa, kim olursa olsun hangi partiden olursa olsun, gerekli cezaya çarptırılması, eğer bu iddialar iftira ve yalansa herkesin içinin rahat etmesi ve bu suçlanan kişilerin aklanması gerekir. Bir hukuk devletinde, gelişmiş bir demokraside yapılması gereken budur. Maalesef Türkiye'de bu şekilde olmuyor. Mümkün olduğunca bunun üzeri örtülmeye çalışılıyor."

Haberler


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık