Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2211
  • Euro 10.7611
  • GR ALTIN 528.34
  • ÇEYREK 866.81

Fatih Altaylı'dan sert sözler: Doktor raporuyla görevden alınmalıdır

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz hakkında çok sert açıklamalarda bulunarak, "Gerekirse doktor raporu ile görevden alınmalıdır" dedi.

Fatih Altaylı'dan sert sözler: Doktor raporuyla görevden alınmalıdır
  • 14 Nisan 2021, Çarşamba 12:39

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı sosyal medya hesabından Abdurrahim Albayrak ve yönetimdeki diğer Galatasaray Spor Kulübü üyelerine çağrıda bulundu.

Altaylı, "Galatasaray başkanlık koltuğunda oturan Zatın yarattığı rezilliğe daha ne kadar ortak olmayı düşünüyorlar" diyerek Mustafa Cengiz'in görevden alınmasını istedi.

Günboyu'nda yer alan habere göre; Altaylı, "Galatasaray spor kulübü başkanlık koltuğunu işgal eden kişinin şuur kaybı yaşadığı artık saklanamaz. Kulübe ve camiaya daha fazla zarar vermeden, gerekirse doktor raporu ile görevden alınmalıdır" dedi.

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu:

"Abdurrahim Albayrak ve yönetimdeki diğer Galatasaraylılar Galatasaray başkanlık koltuğunda oturan Zatın yarattığı rezilliğe daha ne kadar Ortak olmayı düşünüyorlar.

Galatasaray spor kulübü başkanlık koltuğunu işgal eden kişinin şuur kaybı yaşadığı artık saklanamaz. Kulübe ve camiaya daha fazla zarar vermeden Gerekirse doktor raporu ile görevden alınmalıdır."

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık