Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.2689
  • Euro 10.1062
  • GR ALTIN 488.36
  • ÇEYREK 801.2

Fatih Altaylı'dan Mahir Ünal'a tepki: Manyetolu telefon mu kullanacaklar!

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, AK Parti Genel Başkanvekili Mahir Ünal'ın Kahramanmaraşlı bir çiftçiye "Battık diyorsun Ipone telefon kullanıyorsun" sözleri hakkında bir yazı kaleme aldı.

Fatih Altaylı'dan Mahir Ünal'a tepki: Manyetolu telefon mu kullanacaklar!
  • 10 Şubat 2021, Çarşamba 13:27

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı,  AK Parti Genel Başkanvekili Mahir Ünal'ın kendisine şikayette bulunan bir çiftçiye “Param yok diyorsun iPhone kullanıyorsun” yanıtı vermesini köşesinde ele aldı.

Takvim gazetesinin 'alışveriş rehberi' başlıklı haberine gündeme alarak eleştirilerde bulunan Fatih Altaylı "Mahir Ünal’ın gelir gruplarına göre edinilebilecek telefonlar listesi var mı, yoksa bu dev hizmeti de Takvim gazetesi mi yapacak?" ifadelerine yer verdi.

Altaylı yazısında, "iPhone dediği de şu an 12’si piyasada olan iPhone’nun hayli bir eski modeli, iPhone 6.Ülkeye refah getirmekle, zenginlik getirmekle, herkesi otomobil, ev, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası sahibi övünen bir iktidarın bakış açısındaki değişimi göstermesi açısından önemli bir gösterge. Mahir Bey’e sormak isterim çiftçilerimiz hangi telefonu kullanırsa artan gübre fiyatlarından, artan sulama fiyatlarından, artan elektrik fiyatlarından, artan traktör fiyatlarından, artan faizlerden ve üretici için aynı oranda artmayan ürün fiyatlarından, yakınma hakkı var. Manyetolu telefon mu kullanacaklar!" ifadelerini kullandı.

Kemal Öztürk’ten, Mahir Ünal’a tepki; Tam bir siyasi dram! Kemal Öztürk’ten, Mahir Ünal’a tepki; Tam bir siyasi dram!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık