Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5312
  • Euro 10.0979
  • GR ALTIN 493.91
  • ÇEYREK 802.86

Fahrettin Altun'dan Selahattin Demirtaş'a sert tepki: Emperyalistlerin kucağında solculuk oynuyorlar!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Terör örgütleriyle iş birliği yaparak ve terör örgütlerine üye olarak ülkemize ve milletimize ihanet eden herkes hukuk önünde hesabını verecektir" dedi.

Fahrettin Altun'dan Selahattin Demirtaş'a sert tepki: Emperyalistlerin kucağında solculuk oynuyorlar!
  • 03 Mayıs 2021, Pazartesi 20:26

İletişim Başkanı Altun, isim vermeden hali hazırda ceza evinde bulunan eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ ı eleştirdi.

Altun, Twitter’dan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“6-8 Ekim Olaylarının ve öldürülen onlarca canın sorumlusu S.D., besleme medyaya mülakat verip bana ve İçişleri Bakanımıza parmak sallıyor, aklı sıra tehdit ediyor.

Belli ki kuklası olduğu terör örgütü PKK’dan bu yönde bir emir almış. S.D. ve terör örgütünün siyasi uzantısı HDP türlü yalanlarla milletimizin arasına nifak sokmaya çalıştılar.

Ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef aldılar. Bunların elinde binlerce insanımızın kanı var. Bu kan emiciler, emperyalistlerin kucağında solculuk oynuyorlar.

Terör örgütleriyle iş birliği yaparak ve terör örgütlerine üye olarak ülkemize ve milletimize ihanet eden herkes hukuk önünde hesabını verecektir.

Aziz milletimize meydan okuyan herkes gerekli cevabı hukuk sınırları içinde alacaktır. Siz de bu memlekete verdiğiniz her zararın ve canına kıydığınız her Yasin’in hesabını vereceksiniz.

Güvendiğiniz terör örgütleri ve emperyalist hamileriniz sizi hukuk önünde hesap vermekten alıkoyamayacak.”

Sözcü

Terörün partisini kapatmak da demokrasinin gereğidir Terörün partisini kapatmak da demokrasinin gereğidir


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık