Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 6.8223
  • Euro 7.5691
  • GR ALTIN 379.23
  • ÇEYREK 622.36

Eren Bülbül'ün annesinden Diyarbakır annelerine destek

Trabzon'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, Diyarbakır'daki anneler için "Onların acılarını anlıyorum" dedi.

Eren Bülbül'ün annesinden Diyarbakır annelerine destek
  • 21 Eylül 2019, Cumartesi 16:18

Diyarbakır'da HDP İl Binası önünde çocukları PKK'lı teröristler tarafından kaçırılan veya alıkonulan annelerin oturma eylemi devam ediyor.

Dün yeni katılan ailelerle birlikte HDP önünde eylem yapan aile sayısı 40'a yükseldi.

Türkiye'nin birçok yerinden annelere destek mesajları yağarken; benzer bir acıyı yaşamış bir anne de Diyarbakır annelerine desteğini açıkladı.

EREN BÜLBÜL'ÜN ANNESİ KONUŞTU

Trabzon Maçka'da 11 Ağustos 2017'de PKK'lı teröristlerce şehit edilen ve "Biri de çıkıp demiyor ki; Eren iyi ki varsın" sözüyle adeta kalplere çivi çakan Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, annelerin acılarını paylaştı.

Milliyet'ten Çiğdem Yılmaz'ın haberine göre anne Bülbül, HDP önünde eylem yapan annelere; "Ben de bir anneyim. Benim oğlum şehit olduğu zaman hiç kimse gelip destek çıkmadı. Benim bu durum çok zoruma gidiyor. Ben köydeyim diye mi benim yanıma çocuğu kaçırılan ya da şehit olan anneler gelmedi? Yoksa benim yavrum fakir çocuğuydu diye mi? Ben bir anne olarak acısı olan bütün annelerin birbirine kenetlenmesini istiyorum. O annelerin yanındayım, acılarını anlıyorum." diyerek desteğini iletti.

 


ANKET

Karantinada en çok hangisini özlediniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık