Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6619
  • Euro 10.1829
  • GR ALTIN 491.29
  • ÇEYREK 806.47

Erdoğan'ın yerini Berat Albayrak'a mı bırakacak?

Orhan Uğuroğlu, Yeniçağ'daki bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerini Berat Albayrak'a bırakabileceğini iddia etti.

Erdoğan'ın yerini Berat Albayrak'a mı bırakacak?
  • 13 Mart 2021, Cumartesi 13:35

Yeniçağ yazarı Orhan Uğuroğlu, bugünkü köşe yazısında Hazine ve Maliye Bakanlığından istifa eden ve sırra kadem basan Berat Albayrak'ın, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın yerini alacağını yazdı.

ERDOĞAN DİYEMİYOR Kİ: 'ADAYIM...'

Erdoğan'ın AK Parti Kongresi öncesi "toplumda karşılığı olan isimler" arayışı içinde olduğunu dile getiren Yeniçağ yazarı Orhan Uğuroğlu, "Erdoğan'ın, 'Metal Yorgunluğu' diye itiraf ettiği çürümenin delilidir. 3. kez cumhurbaşkanı adayı olması sadece Meclis'in 'erken seçim' kararı almasına bağlıdır. Erdoğan'ın veliahtı Damat Berat'tır. Erdoğan'sız AKP+ MHP+Vatan+BBP ittifakının, 'Cumhurbaşkanı' seçmesinin mümkün olmadığını gören Devlet Bahçeli bu yüzden ısrarla diyor ki; 'Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır.' Buna karşın Erdoğan ise demiyor ya da diyemiyor ki; 'Adayım...' Çünkü o da anayasa hükmünü biliyor... Erdoğan gider, sıkıntılar biter." değerlendirmesinde bulundu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık