Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 12.369
  • Euro 14.0093
  • GR ALTIN 713.05
  • ÇEYREK 1172.1

Erdoğan'ın kuzeni verdi veriştirdi!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın kuzeni gazeteci Cengiz Er, Prof. Ali Köse’ye destek verince, sosyal medyadan saldırı geldiğini belirtti.

Erdoğan'ın kuzeni verdi veriştirdi!
  • 20 Temmuz 2020, Pazartesi 13:22

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kuzeni, gazeteci Cengiz Er Prof. Ali Köse’ye destek verdiği mesajının ardından kendi mahallesi tarafından hedef alındığını duyurdu.

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen hocalarından 'Cübbeli Ahmet' lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü,TRT'nin 15 Temmuz özel yayınında "Bir FETÖ gitti, bin FETÖ geliyor" diyen Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Köse'nin açıklamaları olay olmuştu. 

Erdoğan'ın gazeteci kuzeni Cengiz Er, Ali Köse'ye destek verince sosyal medyadan yoğun bir saldırı yaşadığını açıkladı. 

Mesajını silmek durumunda kaldığını belirten gazeteci Cengiz Er, “Prof. Ali Köse'nin TRT Haber'de FETÖ ile ilgili ses getiren sözlerine destek verdiğim için açıktan ve özelden isimlerini verdiğim gruplarca yoğun saldırıya maruz kaldım. O tweetimi kaldırdım. Allah bu mahalleye de medyasına da akıl fikir versin. Ne haliniz varsa görünifadelerini kullandı.

İlahiyatçı Ali Köse'den FETÖ çıkışı: Bir FETÖ gitti bin FETÖ geliyor! İlahiyatçı Ali Köse'den FETÖ çıkışı: Bir FETÖ gitti bin FETÖ geliyor!

Kaynak: Günboyu

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: