Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8729
  • Euro 10.4214
  • GR ALTIN 499.29
  • ÇEYREK 819.1

Erdoğan'ın eski danışmanından çarpıcı yazı: İktidar eski CHP'yi çok özlüyor...

Karar gazetesi yazarı Akif Beki, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'yi kastederek, “Eski CHP’yi çok özlüyor, mumla arıyor gibi bir tavır içinde iktidar." ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın eski danışmanından çarpıcı yazı: İktidar eski CHP'yi çok özlüyor...
  • 18 Şubat 2021, Perşembe 17:58

Karar gazetesi yazarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanlarından Akif Beki, köşe yazısında, “Eski CHP’yi çok özlüyor, mumla arıyor gibi bir tavır içinde iktidar. CHP'yi dün gibi bugün de başörtüsü düşmanlığıyla suçlayabilme imkanı istiyor. Fakat o fırsatı vermediği, hatta boşa çıkarıp elinden aldığı için Bay Kemal'e köpürüyormuş kadar rahatsız.” diye yazdı.

Karar gazetesi yazarı Akif Beki bugünkü “Eski CHP'nin nesi özlenir ki” başlıklı yazısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Gara şehitlerinin sorumlusu Cumhurbaşkanıdır” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na partisinin başörtüsü yasağını savunduğu günleri hatırlattığını belirterek, “AK Parti lideri Erdoğan, Gara tarışmasında Kılıçdaroğlu’nu geçmişiyle vurdu. Ama zaten Kılıçdaroğlu o geçmişin hesabını vermiş, o günün yanlışlarıyla yüzleşmiş, özeleştirisini yapıp o yanlışlardan dönmüştü. Artık başörtüsü açılımı yapan, değişen, özgürlüklerden yana, üst yönetiminde başörtülü siyasetçilerin görev aldığı bir CHP var. AK Parti’nin ve Erdoğan’ın görmek istediği CHP, yoksa bu değil miydi? Çünkü eski CHP’yi çok özlüyor, mumla arıyor gibi bir tavır içinde iktidar.” ifadelerini kullandı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık