Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5566
  • Euro 10.0878
  • GR ALTIN 497.17
  • ÇEYREK 815.67

Erdoğan'ın eski danışmanına CHP'de kritik görev!

Erdoğan'ın danışmanlığını yapan İbrahim Uslu'ya CHP'de kritik görev verildi.

Erdoğan'ın eski danışmanına CHP'de kritik görev!
  • 25 Aralık 2020, Cuma 15:21

Erdoğan'ın Bir dönem siyasi danışmanlığını yapan İbrahim Uslu'ya CHP'de kritik görev verildi.

Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, "İbrahim Uslu, Kılıçdaroğlu'nun danışmanı olarak getirildi; CHP Genel Merkezi'nin 13. katında yer tahsis edildi." diye yazdı.

Ankara'dan bir vekilin kendisine CHP’nin yeni bir kadrolaşma içinde olduğunu aktardığını belirten Bayer yazısında şunları kaydetti:

"'Bir konuda sizi bilgilendirmek istiyorum' diyor. ' AK Parti ve MHP dökülürken, CHP’nin ‘başarılı’ olamaması, bu nedenle yapılan araştırmalara göre tepkisizlik ve güvensizlik unsurların öne çıkması, CHP’nin yeni bir kadrolaşmada kararlı olduğu gösteriyor.' 'Aman' diye ekleyerek isminin ortaya çıkmamasını rica ediyor, 'Çünkü başıma gelebileceklerden endişe duyuyorum' diyor. CHP’nin yeni ‘atağının’ hazırlıkları için Kılıçdaroğlu’nun bazı isimleri kadrosuna dahil ettiği de öğrenildi.

"ERDOĞAN'IN DANIŞMANI İBRAHİM USLU CHP'DE"

Bu isimlerin en önemlisi, ANAR Araştırma’nın başındaki akademisyen İbrahim Uslu’nun Kılıçdaroğlu’na danışman olarak getirilmesi.

Daha önce AK Parti ve Erdoğan’ın siyasi danışmanlığında bulunan Uslu’ya CHP Genel Merkezi’nin 13. katında yer tahsis edildi.

(İbrahim Uslu)

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık