Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4177
  • Euro 9.0363
  • GR ALTIN 441.83
  • ÇEYREK 725.12

Erdoğan'ın eleştirilerine Fatih Portakal'dan yanıt!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, ABD'ye giderken soru soran FOX TV'nin muhabirine sert tepki göstererek, "Yalan haber yapmayın" demişti. FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal'dan, Erdoğan'ın sözlerine yanıt geldi

Erdoğan'ın eleştirilerine Fatih Portakal'dan yanıt!
  • 25 Eylül 2019, Çarşamba 0:24

FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumartesi günü yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Erdoğan ABD seyahatine çıkarken soruları yanıtladı. FOX Muhabirinin sorusu ise CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Tank Palet fabrikasının satışıyla ilgili iddiaları hakkındaydı. Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun tüm hayatının yalan olduğunu söylerken, FOX TV'yi de yalan haber yapmakla suçladı.

Erdoğan'ın suçlamasının ardından gözler Fatih Portakal'a çevrildi. Fatih Portakal bu akşam haftanın ilk FOX Ana Haber Bülteninde Erdoğan'a yanıt verdi.

Portakal şöyle konuştu:

"Biz iktidarları rahatsız eden bir yayın yapıyoruz. Çünkü doğru haberleri veriyoruz. Biz gazeteciyiz, işimiz soru sormak. Ve soru sormaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanı da yalan haber yapıyorsunuz demiş, hayır biz yalan haber yapmıyoruz. Kimse bize diyemez "yalan haber yapıyorsunuz" diye sayın Cumhurbaşkanı demiş ama yapmıyoruz. Doğru haber yapıyoruz."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık