Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5368
  • Euro 10.1458
  • GR ALTIN 495.68
  • ÇEYREK 802.86

Erdoğan'dan Sedat Peker'e sert tepki!

Cumurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan, Sedat Peker'in iddialarına sert sözlerle tepkide bulunurken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da sahip çıktı.

Erdoğan'dan Sedat Peker'e sert tepki!
  • 26 Mayıs 2021, Çarşamba 13:09

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın açıklamalarının satır başları şöyle:

Birayı aşkın aranın ardından sizlerle tekrar bu çatı altında bir araya gelmenin bahtiyarlığı içindeyim.

14 aydır devam eden salgın sürecinde milletimizin güvenliği, aşını, işini korumak için devletin tüm imkanlarını seferber ettik.

Pek çok ülkenin aksine kamu güvenliğini tehdit edecek bir olumsuzlukla karşılaşmadık.

Salgın tedbirlerinden etkilenen vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık.

ERDOĞAN'DAN MAFYA MESAJI

Geçmişte etki sahibi olan suç örgütlerini 19 yıl boyunca ellerindeki imkanları alarak birer birer çökerttik. Bir dönem ülkenin dört bir yanında türemiş, kerameti kendilerinden menkul, sözde babaların racon kestiği Türkiye'yi hukuktan başka yöntemlerin geçerli olmadığı bir seviyeye getirdik. Uyuşturucu suçları ile mücadele ederken kimsenin gözünün yaşına bakmadık. Dünyada uyuşturucu suçlarına en ağır ceza verilen ülkelerin başında geliyoruz. Sadece son 3.5 yılda 750 bine yakın uyuşturucu suçu şüphelisi gözaltına alınmıştır. Organize suç örgütlerine karşı 5 yılda 21 binden fala kişi gözaltına alınmış, 8 bine yakın kişi tutuklanmıştır. Kaçakçılık operasyonlarında da tarihi rekorlar kırılmıştır. Suç sayıları azalırken suçların aydınlatılma oranları da giderek yükselmektedir.

ERDOĞAN'DAN SEDAT PEKER MESAJI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek veren Erdoğan, "İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'yu hedef alan saldırıların gerisinde huzur ve güven ikliminden duyulan rahatsızlıklar var. Terör örgütleri gibi suç örgütleriyle mücadelesinde İçişleri Bakanımızın yanında olduk ve yanında olacağız" diye konuştu.

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım hakkındaki uyuşturucu ticareti iddiasıyla ilgili de konuşan Erdoğan, "Bu tezgahı da Allah'ın izniyle bozacağız" dedi.

Erdoğan devamında, "Bu suçluları yargıya teslim edene kadar peşlerini bırakmayacağız. Her şey yargı tarafından araştırılıp tüm yalanlar ortaya dökülecektir" diye belirtti.

 

İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası! İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık